Sıkıntıdan Yaptığım Dev Ev :d (henüz Sadece Mutfağı Yaptım)

Devam edeyim mi panpalar?

• Kullanılan toplam oy
    93

modem321

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
cs de vardı boyle bısey o geldı aklıma duygulandım :D

gazxcv123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oha eline sağlık kardeşim helal olsun yani ben olsam yapamazdim

Umtgndz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok güzel olmuş. Normalde pek yorur atmam ama gerçekten seni tebrik ederim. Haritanın linkini özelden atarsan sevinirim.

Kirito

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cok Güzel Kardeş

Altayar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O.o linki direkt paylaşma bfchickengamers harita paylaştı bilinmeyen kişiler haritayı aldı mediafire vb. sitelerde paylaştı gören 3.000 miş youtubeda ama indiren 5.000 miş ve onlara (bilinmeyen kişilere) teşekkür etmişler emek çalmış bfchickengamers ten aldığını bile söylemedi yani direkt paylaşma tmmı 12 saatlik indirme olursa onlarda anlıycaklardır onlar yani şöyle olurlar :_):eek: :exhausted:) ve kısacası çok beğenim ellerine sağlık devan et tmm ı :)

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O.o linki direkt paylaşma bfchickengamers harita paylaştı bilinmeyen kişiler haritayı aldı mediafire vb. sitelerde paylaştı gören 3.000 miş youtubeda ama indiren 5.000 miş ve onlara (bilinmeyen kişilere) teşekkür etmişler emek çalmış bfchickengamers ten aldığını bile söylemedi yani direkt paylaşma tmmı 12 saatlik indirme olursa onlarda anlıycaklardır onlar yani şöyle olurlar :_):eek: :exhausted:) ve kısacası çok beğenim ellerine sağlık devan et tmm ı :)
Şu bfchickengamers meselesini anlamadım fakat sağol :D Özelden daha ayrıntılı söylersen memnun olurum :D

Rioses

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Hoş olmuş kardeşim beğendim :) Bence daha çok sıkılmalısın :D