Sıkıntıdan Yaptığım Bir Ev

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oynadığım serverin sorunun giderilmesini bekliyordum. Daha doğrusu adminin gelip sorunun düzeltmesini beklerken bir ev yaptım. Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama paylaşmak istedim. Kötü iyi yorumlarınızı bekliyorum. Buyrun Ev

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası Kötü-Orta arası.Mesela sarı cam yerine sade cam kullanabilirdin.Köprü yüksek olmuş ve korkulukları yok.

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi-Kötü yorumlarınız için teşekkürler ve @egecanıbek gelecekten miras bırakılmıştır belki :D

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Eve bir Hayır.
Köprüye bir Hayır.
Camlara bir Hayır.
Kullanılan malzemeye de bir Hayır.
3 Eveti geçtim 4 Hayırla uğurluyoruz bb.
10/4.3
Tabi boş zamanında sıkıntıdan yaptığın için benim yazıyı ciddiye almaya gerek yok.

Geleyepehele

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
canın sıkılınca bişeyler yaparsan verimli sonuç alamassın :D
not bad diyelim

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biraz ağaç kullan da kapalı hissedelim :(

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
GÜZEL AMA DAHA BÜYÜK YAPSAYDIN EVİ

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden 6 çünkü boş zamanımda sıkıntıdan yaptım demişsin eminimki özen göstererek yapsan çok daya iyi yaparsın bu yüzden bunuda dikkate alarak 6 veriyorum birde keşke texture pack kullanmasaydın default la çekseydin resimleri daha hoş olabilirdi

only0ne

Marangoz
En iyi cevaplar
0
10 üzerinden 6 çünkü boş zamanımda sıkıntıdan yaptım demişsin eminimki özen göstererek yapsan çok daya iyi yaparsın bu yüzden bunuda dikkate alarak 6 veriyorum birde keşke texture pack kullanmasaydın default la çekseydin resimleri daha hoş olabilirdi
çok doğru söledin

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkılıp ilgilenmeyince yapılan şey daha güzel olur benim bildigim, en azından bende öyle
bence yapıtlarını daha büyük yapmalısın, ve görsel olarak çok karışık olmuş

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıkılıp ilgilenmeyince yapılan şey daha güzel olur benim bildigim, en azından bende öyle
bence yapıtlarını daha büyük yapmalısın, ve görsel olarak çok karışık olmuş
SIKILIP İLGİLENMEYİNCE yapılan şey daha güzel mi olur ??? :D tabi bu öznel bir yargı insana göre değişir ama biraz garibime geldi

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
SIKILIP İLGİLENMEYİNCE yapılan şey daha güzel mi olur ??? :D tabi bu öznel bir yargı insana göre değişir ama biraz garibime geldi

Dalarak ugraştıgım bir şey 1-2 saat ugraştıgımdan daha güzel oluor :D ve ne zaman yaptıgımı bile hatırlamıorm, kısayol :D

TheXX3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dalarak ugraştıgım bir şey 1-2 saat ugraştıgımdan daha güzel oluor :D ve ne zaman yaptıgımı bile hatırlamıorm, kısayol :D
dedimya kişiye göre değişir :) bende çok özen gösterirsem hatta bazı bilgisayar programlarından yararlanıp projemi kağıda filan çizsem devasa yapıtlar inşa edebilirim sıkılınca yaptığım şey ise sadece rastgele yerlere TNT koyup devasa bir patlama oluşturmak :D

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En güzeli suyun üstünden geçen köprü :D