[SIFIRLANDI ! 7.GUN]|CraftMiner|<MadenAlanı-TimberMOD-Ihale-Ipeksi-Ticaret>Hayatta Kalabilir Misin

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sizin ekibiniz tarafından düşünülmedi yabancı castle wars sunucuları da var ayrıca bu fikir benimde aklma gelmişti ancak param olmadığı için açamadım ve youtubede castle yapmış aadam ordada fikri vermişti ordan da siz yapmış olabilirsiniz bunu sizin düşündüğünüze inanmıyorum
ancak yinede girip bakıcam multi de hiç sw kalmadı

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu sizin ekibiniz tarafından düşünülmedi yabancı castle wars sunucuları da var ayrıca bu fikir benimde aklma gelmişti ancak param olmadığı için açamadım ve youtubede castle yapmış aadam ordada fikri vermişti ordan da siz yapmış olabilirsiniz bunu sizin düşündüğünüze inanmıyorum
ancak yinede girip bakıcam multi de hiç sw kalmadı
Kardeşim Eğer Yabancı Olarak Böyle Bir SW varsa bana bi link atda görelim Çünkü biz bunu YEMİN EDİYORUM'ki kendimiz düsündük ve bu aralar hiç emek sw kalmadı günlerde adam gidiyor lapisde diziyor elması kasılıyor minecraft bu degildir minecraft emek ister

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Eğer Yabancı Olarak Böyle Bir SW varsa bana bi link atda görelim Çünkü biz bunu YEMİN EDİYORUM'ki kendimiz düsündük ve bu aralar hiç emek sw kalmadı günlerde adam gidiyor lapisde diziyor elması kasılıyor minecraft bu degildir minecraft emek ister
tm tm her neyse şu tanıtım dan alex creeper ve vchcm mi ne o adamların ss si var ve gerekli işlemleri yapın hepsi abi skype gelin bakalım dedim senin gibi mallarlarmı uğraşcam diyolar mala küfür diyolar mal küfür değil argo alex de dediki beni şikayet etcekmişim yok 5 tirilyon ceza alcakmışım hapse gircekmişim vb dedi ben sadece ceza alması gerektiklerini söliyorum ve hiç biri yardımcı olmuyor soru soruyoz bakmıyorar rehere soru sordum warp bilgi ye gidip söledi ve ss ler bunlar ayrıca vchev ye perm lere nasıl tag eklenir sorusu sordum 1dk süre verdim adam ne ? diyor ve buyur ss ler bu kişilerin yetkilerini almanı tavsiye ederim ve kurucuya selamımı söle bile diyolar onları şikayet etcem diyince.

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hemen İlgileniyorum SS için teşekkürler .

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
play.craftminer.net
iyi oyunlar :)[DOUBLEPOST=1417709248,1417455154][/DOUBLEPOST]Yeni Oyunumuzla Tam Gaz Devam Ediyoruz Yeni Edit Kılıc Eklendi Gandal Staff ! @ Epm-credi Topluyarak Alabilirsiniz Iyı Oyunlar ! Arkadaslar Reklamcı Ve Builder Alımımız Var Skypemi Ekleyerek Baslayabilirsiniz !

DarqPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ss alıp 'da atarmısın kanıt olsun :)

KakashiCZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
paskalya olayını beğendim ohh gidiyon mob kesiyon hem item hem kafa hemde %10 oranla paskalya bide onu çevirip epm yi aldınmı mis