Shaders Mod Kurulum

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Merhaba bu gün kendi kullandığım shaders'in kurulumunu anlatacağım
Önce indirmeniz gereken şeylerin linkleri
1.7.2 Forge Kurulum Linki : http://s4.dosya.tc/server/jjk0XJ/rge-1.7.2-10.12.2.1121-installer-win_1_.exe.html

Shaders Kullanmak için mod ve 6 farklı çeşit Shaders : http://s4.dosya.tc/server/fidmEg/shader.rar.html

İlk olarak ilk linkteki dosyayı açıp kurunuz kurulum bittikten sonra
Windows Logosu Tuşu + R tuşu nu açın. Çıkan yere %appdata% yazın
Ardından mods isimli klasöre 2. linkteki jar uzantılı klasörü atınız mods klasörü yoksa oluşturunuz
Sonra oyunu açıp oyunu 1.7.2 Forge Mod seçip Başlatınız
Oyun açıldıkdan sonra shaders'e tıklayıp extract folder diyin 2. linkteki rar uzantılı dosyayı atın ve istediğini seçip oynamaya başlayın

Bu anlattığım 1.7.2 içindir...
Ben rahatlıkla kullanıyorum... sistem özelliklerim Kısaca : 4 gb Ram 2646 mb ekran kartı modeli Ge Force GT 720M
64 bit Windows 7 Ultimate.
Intel Core i5-4200M CBU 2.50 ghz

Hatam varsa Affola...

@OrnitorenkAdam
@Novarotik

Bu linkte ise 1.7.10 için olan vardır...
Bundada ilk olarak forge setup'u yapıp ardından yukarda anlattığım adımları takip ediniz
http://s4.dosya.tc/server/R5Kc4V/ShaderMod.rar.html

Son düzenleme:

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eneee silahlı faction sendemi ordaydın :D

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet o benim :) nickin ne ?
onikiasd di yanlış hatırlamıyorsam hatta sürekli pm atıp duruyordum sanırım adın reinreiny miydi neydi bi kelime 2 defa tekrarlanıyordu değilmi ? p ile başlıyordu galiba ona benzer player yada person gibi birşeydi sanırım tek tük hatırlyıom hatta kazma 10k değilmi ?

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
onikiasd di yanlış hatırlamıyorsam hatta sürekli pm atıp duruyordum sanırım adın reinreiny miydi neydi bi kelime 2 defa tekrarlanıyordu değilmi ? p ile başlıyordu galiba ona benzer player yada person gibi birşeydi sanırım tek tük hatırlyıom hatta kazma 10k değilmi ?
Evet haklısın bu gün Turnuva var davetlisin nick'im o deil ama :)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Kardeş bide bi shader vardı böle odaklı falandı elindeki haritaya bakınca arka taraf bulanıklaşıyordu o hangisiydi 1.7.10 için link atanmı ?
1.7.2 için attım linkte dediğin shaders bulunmakta 2. attıgım linkte tam olarak varmı bilmiyorum...ama arkadaş yardımcı olmuş başka sürümler için isteyen olursa söylesin yardımcı olurum

Son düzenleme:

sads

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
size 2 şey dicem ilk önce çalıştırı açınca (windows tuşu + r yapınca) oraya %appdata%/.minecraft yazarsanız direk . minecraft açılıyor ve masaüstündeki minecrafta sağ tıklayarak dosya konumu açıp üstteki yazılardan geri giderekte .minecrafta gidebilirsiniz.[DOUBLEPOST=1428343032,1428342927][/DOUBLEPOST]o çalıştıra siz sadece %appdata%/.minecraft/mods yazarsanız direk mods klasörünü açıo.daha kısa yolu