Serverlere bağlanmıyor

linest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Refresh çekiyorum genede bağlanmıyor sorunu çözemedim bir türlü yardımınız gerekli .
çarpı gözüken serverlere bağlanamadım bi türlü

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
abi serverlar kapalıdır bu kadar mı bilmiyorsun

linest

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
valla bilgim 0 kardeşim ama game mafiaya böle bazn giriyo ama girdiği zaman bugmu ne oluyo baslangıc yerinde oyuna giriyom ilerleyemiyom olduğum yerden sora atıyo sw den

MemduhB

Yeni skype: memduhb12941
En iyi cevaplar
0
valla bilgim 0 kardeşim ama game mafiaya böle bazn giriyo ama girdiği zaman bugmu ne oluyo baslangıc yerinde oyuna giriyom ilerleyemiyom olduğum yerden sora atıyo sw den
Kardeş o bug değil girince /register <bir şifre> <bir şifre> ile kayıt olucaksın, sonra oyundan çıkıcaksın /login <belirlediğinşifre> ile giriş yapıcaksın ondan sonra. Işınlanma noktaları için /warp bir yere gitmek için /warp <ışınlanma noktası adı> kısaca çok oyunculu özeti para kazanmak zordur aslında /kit tools alıp /warp lapis gitmen gerekir, Factions sunucularda. GameMafia'da da ormanlardan kasılman gerekir. Daha çok item sahibi olmak için de VIP alman gerekir, vip almak için /warp vip veya /warp bilgi de kurucunun skype adresi yazar. Telefon, paypal, mobil ödeme gibi yöntemler vardır. Hub sunucularda, ilk önce lobiden başlarsın yine başta belirttiğim gibi kayıt olursun (bkz: /register - /login) Portallar veya sunucu seçim menusu vardır. Ordan oynamak istediğin sunucuya tıklarsın. Tıklayınca seni servera atar, ordan sonra kayıt olman gerekmez (bkz:/register - /login). Sunucular'a geri dönmek için /lobi yazıp lobiye gidersin, lobide yine başta belirttiğim giriş kodları (bkz:/register - login) girersin. Yine sunucunu seçersin. Kısaca özet buydu.
Yardımcı olduysam bir beğeni yeter.

Sunucum, oynamak istersen;
IP'yi spoiler'de yazdım ipyi görebilmek için spoiler yazısına tıklaman yeterlidir.

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapalı olan sunuculara zaten giremezsin. Ancak sunucuların açık olduğuna eminsen oyunu 1.7.2 ile açıp o şekilde deneme yap.

burki6262

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 server kapalı onların üstündeki ise versiyonuna uymuyor 1.8 kullanmalısın :)