Serverime Maaşlı Builder Aranıyor

ego1454

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad : erdem
Soyad : -
Online Süresi : 7-8 saat
Eserleri : hamachi serverlerde base market fln

HeadStorm

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maaşlı derken ? Sunucuda mı para vereceksin ?[DOUBLEPOST=1386062589,1386062257][/DOUBLEPOST]Fiyat ortalaması ver baride 10 15 lira için uğraşmayalım :)

cpraxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gerçek para 10-15tl değil sağlam bir map çıkartırsan 200tlye bile çıkabilir.

cpraxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
15[DOUBLEPOST=1386065756,1386063854][/DOUBLEPOST]Konu Güncel Maaş minimum 50tldir.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Boyle Ticaretlerde Güve Olmaz :)

Adam Mapı Yapar Sen Bir Bayım dersin adam server kurar oradan çalarsın

ilk mapı ben alayım dersin adam vermez ilk parayı alayım der sen vermezsin

Gibi gibi :D

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boyle Ticaretlerde Güve Olmaz :)

Adam Mapı Yapar Sen Bir Bayım dersin adam server kurar oradan çalarsın

ilk mapı ben alayım dersin adam vermez ilk parayı alayım der sen vermezsin

Gibi gibi :D
Tanıdık bir arkadaşa yaptırmak en güvenlisi hem şuda var para karşılıgı profosyonel mimarlık yapan şirketler mevcut , madem para vericeksin bari adam gibi bi mimara , bir sürü güzel ve hızlı buildler yapan birine neden vermiyorsun? Burada coluk cocuktan map istiyorsun? Şimdi bunu söyleyince konu sahibi dır dır edicek tahmin edebiliyorum ve arkadasın günahınıda almak istemiyorum ancak sahsen bu işte bir sakatlık çıkacagı düşüncesi icindeyim , ya ortaya pekte güzel bir şey çıkmadıgını idda edicek parayı ve mapı alıp kacıcak, foruma falan daha girmicek , skypeni degistircek ya da direk skypedan mimarı engelleyecek ve ortalıktan kaybolucak, insanların emegini çalmış olacak...

cpraxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben niye yapan kişinin emeğini çalim hırsızmıyım ben :S saten iş yapıcağım kişiye hem tel nomu hemde adresimi vericektim fakat burdan sağlam builderler çıkmıyo

Legendlord

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben niye yapan kişinin emeğini çalim hırsızmıyım ben :S saten iş yapıcağım kişiye hem tel nomu hemde adresimi vericektim fakat burdan sağlam builderler çıkmıyo
Yapıcaksın demedim zaten dostum, Hatta arkadasın günahını calmak istemem dedim. Sadece mimar arkadaşlarımın dikkat etmesi gereken kritik 1-2 noktayı gösterdim