Serverimdeki Eşya Çerçevesi Sorunu Lütfen Acil Yardım !!!!

KetchumAgain

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar kısa geçeceğim. Ben kendi serverimde arkadaşlarla birlikte yaptığımız warpları wglemeye başladık marketi wgledik ve marketteki eşya çerçevelerindeki resimler kırılıyor. Wg yi silip tekrar wgledik ancak işe yaramadı eksik yaptığımız bir şey mi var anlamadım size soracağım şey eşya çerçevelerindeki resimler kırılmasını nasıl önleyebilirim lütfen yardım edin ?

xKingOfDeadx

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
FrameProtect adında bir plugin olsa gerek. bir bak istersen.

Mr.Avast

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Build i false yapmayı dene birde ?[DOUBLEPOST=1391458632,1391458596][/DOUBLEPOST]Komutu şöyleydi sanırım /rg define build false

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
FrameProtector plugini gereksiz bunu bilin istedim

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Onu world guard config ten de ayarlaya bili yosun sanırımda uğraşmak istiycegini sanmıyorum akadaşın frameprotector la yapmak daha basit
Uğraşacak bir şey yok son sürümü yükle configindeki bi ayarı true veya false yapıcaksın okadar boşu boşuna plugin yüklüyorsunuz :(

fgbfh

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
olmuyo[DOUBLEPOST=1420651601,1420651568][/DOUBLEPOST]lutfen yardim edin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[DOUBLEPOST=1420651632][/DOUBLEPOST]o
Uğraşacak bir şey yok son sürümü yükle configindeki bi ayarı true veya false yapıcaksın okadar boşu boşuna plugin yüklüyorsunuz :(
lmuyo kardesim nolur yardim ett