Serverim için plugin?

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri açtım hamachidende plugin fln anlamıyorum forge fln bana bir bir göstercek biri yokmu :D

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açma bitsin. Zaten anladıgım kadarı ile para kazanmak için açacaksın, yoksa biri gelip hiç bilgisi olmadan neden sunucu açmaya çalışsın

Sent from my iPhone using Tapatalk

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
amacım para falan değil diğer serverlara bakınca hiç güzel plugin yok bir server açıcaktım tüm iyi plugin yükliyicektim silah zombi vs maksat eğlence para falan değil hem vip falanda değil amacım vip yaparsam bile oyun prasıyla yapıcam! bilip bilmeden konuşma okadar açgözlü değiliz heralde

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
amacım para falan değil diğer serverlara bakınca hiç güzel plugin yok bir server açıcaktım tüm iyi plugin yükliyicektim silah zombi vs maksat eğlence para falan değil hem vip falanda değil amacım vip yaparsam bile oyun prasıyla yapıcam! bilip bilmeden konuşma okadar açgözlü değiliz heralde
güzel pluginleri olan bir server kurmak istiyorsun ama bilgisayarın muhtemelen bunu kaldırmayacaktır(hamachili demissin) ve lag gibi birçok sorun olacaktır
zaten pluginleri toplayıp serveri açsan bile pluginlere ayar çekmen gerekecek bu işten anlamayanlara tavsiye etmem bence sen vazgeç

MuratCan135

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayın 30 unda başlayacağım lag 0 oluyor şu an kota dolu oyun yüklediğimden 2 günde 35 gb lik oyun yüklediğimden oyun yüklemessem 0 lag DirenMurat :D