[Server Yenilendi] ReelGamers |Bosslar-Yeni Silahlar-Factions-PvP| (Görevler Aktif !! - Alım Var)

LeagueofReels

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
"Gerçek Oyuncular"

---

Merhaba değerli forum üyeleri.Bugün sizlere ReelGamers adlı serverimi sizlere sunacağım.İlk serverim ReelCraft'dı.(2013)Daha sonra ReelTürk adlı serveri açtım.Daha Sonra Amacı Olmayan Craft (AOC)u açtım.Buda en son sunucum.
Sunucumda klasik olan Silah pluginini yeniledim.Yeni bosslar ekledim.Haritayı busefer arkadaşlarımla yaptım.
------------
Sunucu Sistemi
Serverimiz klasik factiondur.Klanınızı kurup güçlenmelisiniz.XP Toplamak için lapise gidebilir veya hammaddede mesleklerinizi geliştirebilirsiniz.Silahlar pahalıdır.Çünkü herkeste olursa tadı kalmaz.Görev sistemini düzelttim ve aktif !
------------
Sunucudaki Önemli Pluginler
Factions - Silahlar - Bosslar - Görevler
------------
Sunucu Özellikleri
6 Gb DDR3 RAM

İ7 2600 CORE 3.20 gHz
1000 Mbps Hat (LAG %0,1)
MySQL Second Backup Sistemi (Second Backup Sistemi Sayesinde Artık Oyundaki Kayıplar %0 !)

------------

Sunucudan Görüntüler (ÇÖKME SEBEBİ İLE SERVER YENİLENDİ !)
Yenilikler

her şey Değiştirildi
Görevler Aktifleştirildi

Spawn (Mediaval Tasarım)

Market

PvP Arena

Hammadde

Lapis

Simyacı

Silahçı

Görev Yeri (Tarzan Kulede :D)

Arsalar

Boss (4 Yeni Boss Eklendi)

2. GÜNDEN 40 KİŞİ OLDUK :)
SİZDE BU SERVERE DAVETLİSİNİZ !
reelgamers.nitrado.net
Sürüm : 1.7.2
SİTE : destek-reelgamers.tk

Son düzenleme:

LeagueofReels

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ip reelgamers.nitrado.net[DOUBLEPOST=1402917152,1402917065][/DOUBLEPOST]aa konuda bi hata olmuş düzeltiyorum arkadaşlar özür dilerim :)

HazretiOrkun

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok güzel Server ilgili Adminler ve Tecrübeli oyuncular ile Oyundan Zevk almaya başladım :D

Sniper_Shot

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Süper Bir Server Kurmuşsunuz Harika Bir Server Emeğe Saygı Diyorum Başka bir şey Demiyorum Yani Helal Olsun!!