Server Türü

Server Tipi (Skyblock vs.

• Zorlu Skyblock (ölünce item gitme vs.)

Kullanılan: 6 33.3%
  • Skyblock (suanki popiler skyblock)

Kullanılan: 2 11.1%
  • Zorlu Survival (bazı itemleri crafting etmeme bide ölünce doğmama gibi)

Kullanılan: 4 22.2%
  • Survival (suanki survival)

Kullanılan: 1 5.6%
  • PVP

Kullanılan: 3 16.7%
  • Hunger Games

Kullanılan: 2 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    18

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok Yakında Bir Server Açacağım Ve Türünün Ne Olacağına Karar Veremedim. (Skyblock-Survival vs.
BU YÜZDEN SİZ MİNECRAFT TÜRK AİLESİNE DANIŞIYORUM
Yorumlara Belirtirseniz Ve Oy Verirseniz Size Minnettar Kalırım (kesin yanlıs yazdım)

Şimdiden teşekkür ederim
Ve Dipnot(Hani dipte olan not[benim vazgeçilmez şeyim]):Konuyu Doğru Yere Açtımmı Bilmiyorum Kusura Bakmayın

İyi forumlar <3

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendine özgü bir tür yap, yani yeni bir tür çıkar :)

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Dantero Oda olabilir Ama O Konuyla Alakalı Pluginleri Hazırlamak vs. fln

Oy Veren Arkadaşlar Tekrardan Değiştirmek İsteyebilir Hunger Games de eklendi

GökayReiSs

Play.McAnka.com,Skywars,Eggwars,Skyblock
En iyi cevaplar
0
vall aklından ne geciyse onu ac

BattleDragon14

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak, bu anketteki her şeyden sunucu var zaten. Bence kendi yaratıcılığını kullanarak, kendi türünü oluştur. (Yaratmak sadece Allah'a mahsustur.)

Tabi, kendi türünü oluşturursan, kodlama işi filan da olacak. Ben olsam uğraşırdım. Her emek, karşılığını görür.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak şimdi, Tr'de bulunan sunucuların çoğu vasat. Oyuncu kitlesinin anlayışı da vesat. Eğer her iki durumu da bir araya getirebilirsen sunucun tutabilir. Nasıl bir araya getiririm diyorsan bu yazacaklarımı iyice aklına kazı; Öncelikle sunucun Hub olsun, bu iki durumu anca böyle birleştirebilirsin. Sunucularında kendine özgü, eklentiler bulunsun, kendi sunucuna ait, başka bir sunucuda bulunmayacak eklentiler.. Sonrasında, oyuncu kitlesinin vazgeçemediği Faction sunucu ve fazla önemi olmayan bir lapis(oyuncular buna bayılıyor .-.) bulunabilir, ancak abartmamak şartıyla. Üstüne diğer oyuncu kitlesinin sevdiği HungerGames, Skyblock, Bedwars/Eggwars gibi sunucu tiplerini de bir araya getirebilirsin. Mimarilerine geçersek, bir ekibe veya kendi oluşturduğun bir mimari ekibine yaptırmalısın, mimarım diye geçinenlere bakmayıp, gerçekten işinde iyi olanları tercih edebilirsin. Bu verdiğim formülü kullanarak güzel bir sunucu elde edebilirsin.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hub Yapmak En Son İsteyeceğim Bir Şey Ama Gerçekten Teşekkür Ederim Eğer Hub Açıcaksam Bunları Uygularım (Normal Server Olsa Bile)

@İnanılmaz