Server Ortağı Aranıyor.

emrekagan_04

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar. Ben server kurmak isteyen biriyim. Daha önce BatiHost tan server aldım. Faction serveriydi pluginini kendim kodladım fakat reklam sağlam olmayınca server yürümedi kapatmak zorunda kaldim. Bu konuda ise OpSkyBlock serveri kuracağım ve bu servere bir ortak ariyorum. Benden taraftan güven sorunu olmasin her şeyi verebilirim. Telefon Numaram felan ... Fakat karşı taraftan da aynı güveni almam lazım. Birlikte hem serverin parasını ödeyip hem pluginlerini sağlam bir kişiye yaptırıp bu işe atılmak istiyorum. Sağlam reklamda yapacağız.

Ekleyin görüşelim.

uogrc12

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba emrekagan_04,
birçok survival projelerinde yer aldım yaklaşık 2 yıl ara verdim. Minecraft ortamına dönmeye karar verdim, piyasada güzel survival sunucu bulamadım. Eski survival server tadında bir sunucu açmayı planlıyorum 2 hafta içinde yürürlüğe sokacak projelerim var. Profesyonel web sitesi ve pluginler kodlamaya şimdiden başladım. Dilersen bana katılabilirsin.
Şunuda eklemek istiyorum; diğer sunucular gibi survival başlayıp hub yapma gibi bir planım yok. sadece survival projem var.

emrekagan_04

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba emrekagan_04,
birçok survival projelerinde yer aldım yaklaşık 2 yıl ara verdim. Minecraft ortamına dönmeye karar verdim, piyasada güzel survival sunucu bulamadım. Eski survival server tadında bir sunucu açmayı planlıyorum 2 hafta içinde yürürlüğe sokacak projelerim var. Profesyonel web sitesi ve pluginler kodlamaya şimdiden başladım. Dilersen bana katılabilirsin.
Şunuda eklemek istiyorum; diğer sunucular gibi survival başlayıp hub yapma gibi bir planım yok. sadece survival projem var.
survival derken ? skyblock mu faction mu ?
maddi konuda yardım edebilirim pek kodlama bilgim olamsada pluginlerin bir ucundan tutabilirim.