Server Kurucularına , Minecraft Oyuncularına ve CdKeySpot'culara Sesleniyorum

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar,
Dün aklıma bu konuyla ilgili birçok şey geldi ve bende şimdi yazıyorum. Eğer "
Sana ne lan? , İstediğimizi yaparız" Felan gibi laflar edicekseniz baştan okumayın.

1.Konumuz: Server Kurucuları

İlk olarak server kurucuları hakkında düşündüklerimi söyleyeyim. Arkadaşlar bir lapis koyup 3-5 yetkili alıp ben server kurdum diyemezsiniz! Çünkü siz server kurmuş olmazsınız! Bir adam gidiyor "Aha 5 kişilik 1 haftalık sw krdm viplerden para kazanır kendime oyun alırım." Bu niyetle server açanlar vardır elbette. Bakın ben server açmayın demiyorum. Demek istediğim açıyosanız adam gibi açın! Serverlerdeki kurucular servere ayda 1 kere giriyorlar. Tüm serveri admine bırakıyorlar. Admin diye aldıkları kişide 10 yaşında felan önüne gelene artistlik yapıp "Seni banlarım lan!" diyorlar. Alıyorsanız adam gibi yetkili alın! Serverinizle ilgilenin! Gidiyor adam plugin paketini internetten indiriyor. Her şeyiyle koyuyor. Her yerde TheLegand felan yazıyor. Ya plugin paketlerini alıp editleyin. Yada hiç plugin paketi kurmayın!

2.Konumuz: Minecraft Oyuncuları

Bu konuya değinmekle değinmemek arasında sürekli düşündüm. Yeni nesil minecraft oyuncuları serverlere girip lapisle kasılıp HACK açıp , kendini serverin en iyisi olarak görüyorlar. Kendileri oyunu bilmiyorsa oyunda çook tecrübeli arkadaş arıyorlar. Birbirleriyle küfürlü anaya,bacıya hakaretli konuşuyorlar. İlk önce edebinizi koruyunuz! Adam gidiyor bir servere kurucunun anasından başlayıp babasından çıkıyor.

3.Konumuz: Forumu basan Sidikeysıpotcular

Bu konu hakkında sırf ben değil tüm forum şikayetci. Yasak diyoruz inadına yan hesap açıp 2.bir konu daha açıyor. Bence konu açmak için bir sınır koyulmalı. Yoksa böyle olamayacak. Artık diğer konulardan çok Sidikeysıpot konuları görmeye başladım. Herkes bıktı artık. Forum yöneticileri buna bir çözüm bulmalı!!

4) Forum Üyeleri
Forumda mesaj atarken konu içeriğini beğendiyseniz (mesajın hemen sağ alt kısmında bulunan) beğen butonuna basarak desteğinizi vermiş olursunuz.. "+1, Haklısın, Evet, Çok doğru söylüyorsun" gibi iletiler gereksiz, çöp iletidir.. Farklı bir şey yazacaksanız veya yararlı bir şey yazacaksanız ileti atın yoksa konu kirlenir, çöp olur.. Bir bilgi arayan insan bulamaz.. Mesaj atmadan önce 2 kere düşünün..
5) Forum Yöneticileri
Gereksiz sohbet konuları çok açılıyor.. Forum yöneticileri biraz daha ilgili olurlarsa seviniriz.. Gereksiz konu açıp bir kaç kişi etiket ekleyip boş boş sohbet ediyorlar.. Bu duruma da bir çözüm getirilmeli.. Ayrıca konular da çözüm bulununca konu kitlenmek zorunda yoksa hemen sohbet konusuna dönüşüyor.. Genelde verilen cevap "Sorun çözüldü artık konuşabiliriz vıdıvıdıvıdı..." tarzında oluyor.. Sohbet edecekseniz profilden mesaj atarak veya bir grup kurarak konuşabilirsiniz.. Forumu bu sohbet konuları yüzünden çok çöp hale geliyor..

İstek: Ben kullanıcılara kendi açtığı konuları kitleme yetkisinin verilmesini istiyorum.. Hem kendi konusunu kitler veya kilidi kaldırır.. Sorun yaratmayacaktır.. Hatta böyle olması gereksiz sohbetlerin doğmasını da önleyebilir..

Eğer konuyu sonuna kadar sabırla okuduysanız teşekkür ederim. Eklemeyi unuttuğum şeyler olursa editleyeceğim.

Son düzenleme:

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben burda hem kendi söyliyeceklerimi söyledim hemde cdkeyspot'a deyindim bir tek onlara değil. Dahada ekleyeceğim[DOUBLEPOST=1406721913,1406713957][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1406799544][/DOUBLEPOST]Ben mesaj kasmıyorum Burda ek şeylerdende bahsediyorum bir tek senin düşüncelerin yok

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
4) Forum Üyeleri
Forumda mesaj atarken konu içeriğini beğendiyseniz (mesajın hemen sağ alt kısmında bulunan) beğen butonuna basarak desteğinizi vermiş olursunuz.. "+1, Haklısın, Evet, Çok doğru söylüyorsun" gibi iletiler gereksiz, çöp iletidir.. Farklı bir şey yazacaksanız veya yararlı bir şey yazacaksanız ileti atın yoksa konu kirlenir, çöp olur.. Bir bilgi arayan insan bulamaz.. Mesaj atmadan önce 2 kere düşünün..
5) Forum Yöneticileri

Gereksiz sohbet konuları çok açılıyor.. Forum yöneticileri biraz daha ilgili olurlarsa seviniriz.. Gereksiz konu açıp bir kaç kişi etiket ekleyip boş boş sohbet ediyorlar.. Bu duruma da bir çözüm getirilmeli.. Ayrıca konular da çözüm bulununca konu kitlenmek zorunda yoksa hemen sohbet konusuna dönüşüyor.. Genelde verilen cevap "Sorun çözüldü artık konuşabiliriz vıdıvıdıvıdı..." tarzında oluyor.. Sohbet edecekseniz profilden mesaj atarak veya bir grup kurarak konuşabilirsiniz.. Forumu bu sohbet konuları yüzünden çok çöp hale geliyor..

İstek: Ben kullanıcılara kendi açtığı konuları kitleme yetkisinin verilmesini istiyorum.. Hem kendi konusunu kitler veya kilidi kaldırır.. Sorun yaratmayacaktır.. Hatta böyle olması gereksiz sohbetlerin doğmasını da önleyebilir..

Bunları da eklersen çok güzel olur..