Server Kurmak İstiyorum Harita İşi Hakkında Yardım

FTuncay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeni bir 7/24 server kurmak istiyorum bu işde yeniyim araştırma yapıyorum fakat bazı eksiklikler var size sormak istediğim ben serveri kurucağım fakat harita atarken tek bir haritamı atıp onun içindemi oynanıyor veya pek çok harita atıp spawn yapılabiliyormu haritalar arasında ? birde diğer sorum bu multiplayer skyblock maplarini nereden bulabiliriz araştırdım fakat net sonuçlar alamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1. si sanırım konuyu yanlış yere açmışsın
2. si kasmana gere yok forumu iyice incelersen ve pluginlere bakarsan cevabını bulabileceğine eminim.
3. sü tavsiyem bilmiyorsan server açmaya kalkma (abi tavsiyesi)

FTuncay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Abi Tavsiyesimi ? 2. si totalde 2 tane konum var 2 side aynı konu kimsenin kastıgı bir şey yok eğer konu yanlış yerlerdeyse veya gereksiz ise moderatorlar konuyla ilgilenilir bu seni alakadar etmez 3. Sen Ananın karnında bu bilgilere sahip olarakmı dogdun ? Yoksa tüp bebek felanmısın bu bilgileri sana ana rahmindeykenmi enjekte ettiler ?
Sende benim bu sorularımı saygı çerçevesinde yanıtlarsan sevinirim.

Cheeqo

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Abi Tavsiyesimi ? 2. si totalde 2 tane konum var 2 side aynı konu kimsenin kastıgı bir şey yok eğer konu yanlış yerlerdeyse veya gereksiz ise moderatorlar konuyla ilgilenilir bu seni alakadar etmez 3. Sen Ananın karnında bu bilgilere sahip olarakmı dogdun ? Yoksa tüp bebek felanmısın bu bilgileri sana ana rahmindeykenmi enjekte ettiler ?
Sende benim bu sorularımı saygı çerçevesinde yanıtlarsan sevinirim.
atarlanmanın gereği yok. Galiba dedim düzgün okursan sevinirim. Ayrıca bugun açılıcak yarın kapatılıcak falan uğraşma hiç dedim. Yeterince kötü server var zaten. Boşu boşuna para harcamadan dön diye dedim. Ne istediğini yapmakta özgürsün.