Server Kurmak Istiyorsanız Bana Başvurun

AkDaNbABa0809

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR SERVER KURMAK İSTEYNLER BANA BAŞVURSUN SİZE SERVER KURARRIM

VE SİZZİ ONDA KURUCU YAPARIM BENİ ANLADIYSANİZ NE MUTLA BANA

şehirbekçisi

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaş bana kurarmısın[DOUBLEPOST=1370783082,1370783008][/DOUBLEPOST]Arkadaş bana
kur ama Survivol olsun

serikli07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
banada kurarmısın ben kurdum ama helpe girmiyo

AkDaNbABa0809

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadalar bilgileri yazin kaç kiişili olcak kaç gamemode kaç warp bunlar gibi

Bursalıyız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Kurcam
Acil Çok Uzun Zamandır Serverim Yoktu

serikli07

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
20 kişi olcak 2 warp birisi arsa birisi spawn diye creative server plotme pluginli group manager ayarli olsun bu kadar ama plotme arsalari 20x20 olcak 2.5 TL ye 50.x50 arsa olcak

useremre

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bana Kurabilirmisin ama creative olsun lütfen

Tifanitifa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana Kur 20 Kisilik Survival Hic Warpsiz Pluginsiz.

aytacsos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Modlu server kurabilirmisin ?

assasin987

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi güzel bayagi warpi olan faction bir survival server kurar mısın bana da? En fazla 80-100 kisi olsa yeter. Bedava olacak herkes oynasın. Eventler, arsalar, factionlar, hammadde, market gibi seyler olsun. Eğer kurarsan sana minnettar kalirim gel sana da kuruculuk veriyim. Net üzerinden yapabileceğim bir sey varsa söyle yapayim.

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle istediğim konuda kolay gelsin. :) Ben hem creative, hemde survival bir server istiyorum.

- Toplamda 42 warp olacak.
- Creative'de plotme özelliği olsun.
- Arsalar 60x60 ve bedava olsun.
- Server 70 kişilik olmazsa 50 kişilik olsun. VDS yapabilirsen sevinirim. Ama bana bu konuda bilgi verirsen daha iyi olur. :)
-Rütbe sistemi olsun. Şu Şekilde :

*İlk 1 Dakika oyuncular "Ziyaretçi" olacak, ziyaretçi iken arsa alma vb. şeyler yapılamayacak ve bu 1 dakika bittikten sonra "Üye" olup istediklerini yapabilecekler. Sadece 1 arsa hakları olacak.

* 1 Saat : Takipçi
Özellikler :
- 15 TL
- " //set " komutu
- 2 arsa alma hakkı
- Chat' de isminin başına " Takipçi " tagı.

* 12 Saat : SeriTakipçi
Özellikler :
- 30 TL
- " //walls , //faces " komutları
- Chat' de isminin başına " SeriTakipçi " tagı.

* 1 Gün : ÜstOyuncu
Özellikler :
- 50 TL
- " //copy , //paste " komutları
- 3 arsa alma hakkı
- Chat' de isminin başına " UstOyuncu " tagı.

* 1 Hafta : UstaOyuncu
Özellikler :
- 75 TL
- 2 Elmas
- 4 arsa alma hakkı
- Chat' de isminin başına " UstaOyuncu " tagı.

* 1 Ay : Girişimci
Özellikler :
- 100 TL
- 5 Elmas
- " //sphere " komutu
- Chat' de isminin başına " Girisimci " tagı.

* 3 Ay : ÜstGirişimci
Özellikler :
- 125 TL
- 10 Elmas
- " //fixwater , //fixlava " komutları
- Chat' de isminin başına " ÜstGirisimci " tagı.

* 1 Yıl : LisanslıOyuncu
Özellikler :
- 150 TL
- 25 Elmas
- 5 Arsa alma hakkı
- Chat' de isminin başına " LisansliOyuncu " tagı.

* (Oyun Parası) 50 K : Mini*VIP
Özellikler :
- 5 K özel Mini*VIP para hediyesi
- " //fill , //superpickaxe " komutları
- 10 arsa alma hakkı
- Özel vipmarkete, vipşehre, vipormana, vipmesleğe Girebilme özelliği
- Chat' de isminin başına " Mini*VIP " tagı.
- Hız ve Zıplama özelliği
- " /hat " komutu.

* (Oyun Parası) 75 K : Normal*VIP
Özellikler : 10 K özel Normal*VIP para hediyesi. " //fill , //superpickaxe , //forestgen " komutları. 15 arsa alma hakkı .Chat' de isminin başına " Normal*VIP " tagı. Zıplama özelliği. " /hat " komutu.

* (Oyun Parası) 100 K : Mega*VIP
Özellikler : 20 K özel Mega*VIP para hediyesi. " //fill , //superpickaxe , //forestgen , //pumpkins " komutları . 20 arsa alma hakkı . Chat' de isminin başına " Mega*VIP " tagı. Zıplama ve uçma özelliği . " /repair , /hat " komutları .

NOT : Chat' deki taglar hangi renkte yazıyorsa o renkte olsun. İsimler de tagın renginde olsun.
-Warp özelliği, pvp-arena yerleri ayarlama özelliği, market özelliği, Chestshop, ClearLag, World
Edit, World Guard, rütbene ve oyunda kaldığın zamana bakma komutu, Minigames , özel mesaj, renkli tabela ve chat yazıları, [ KURUCU ] , [ USTA ADMIN ] , [ ADMIN ] [ DENETLEYICI ] [ BUILDER ] [ USTA REHBER] [ REHBER ] [ DENEME REHBER ] yetkilileri olacak. Bu kişilerin yetkileri şu şekilde olacak :

* [ KURUCU ] (ben) istediği herşeyi yapabilir. Hiçbir engeli yok. her şey serbest. İstediği komutu istediği kadar kullanabilir, tüm özellikler açık.

* [ USTA ADMIN ] (alınacak) istediği çoğu şeyi yapabilir. Mute, Jail, Ban, IP-Ban , Kick hepsi serbest ama gereksizce kullanırsa ceza alır . Sadece Kurucuya uygulayamaz. Server ayarlarını, kurallarını vb. değiştiremez. Sadece oyuncuların ve server'in düzen içerisinde olmasını sağlamalı. Ve diğer adminin yapacaklarını ayarlamalı.

* [ ADMIN ] (alınacak) istediği çoğu şeyi yapabilir. Mute, Jail, Ban, IP-Ban , Kick hepsi serbest ama gereksizce kullanırsa ceza alır . Sadece kendinden üst yetkililere uygulayamaz. Server ayarlarını, kurallarını vb. değiştiremez. Sadece oyuncuların ve server'in düzen içerisinde olmasını sağlamalı.

* [ DENETLEYICI ] (alınacak) istediği çoğu şeyi yapabilir. Mute, Jail, Ban, IP-Ban , Kick hepsi serbest ama gereksizce kullanırsa ceza alır. Sadece kendinden üst yetkililere uygulayamaz. Server ayarlarını, kurallarını vb. değiştiremez. Serverdaki düzensizlik ve olumsuz etki gösteren şeyleri düzeltmeli, düzeltemediklerini diğer yetkililere başvurmalı.

* [ BUILDER] (alınacak) istediği herşeyi yapamaz. Mute ve Kick yetkisi vardır. Gereksizce kullanırsa ceza alır. Yetkililere uygulayamaz. Server ayarlarını, kurallarını vb. değiştiremez. Serveri yapılandıracak olan kişidir.

* [ USTA REHBER] (alınacak) rehberlerin başıdır. Mute , Kick, Ban, IP-Ban ve Jail yetkileri vardır. Adminlere ve Kurucuya uygulayamaz. Survivalda creative olamaz, w.e, w.g vb. özellikleri ve hile kullanamaz. Diğer rehberlere görev dağılımı yapar ama kendi görevini aksatmaz.

* [ REHBER ] (alınacak) (alınacak) (alınacak) 3 rehber olacaktır. Mute, Kick, Ban ve Jail yetkileri vardır. Yetkililere uygulayamaz. Survivalda creative olamaz, w.e, w.g vb. özellikleri ve hile kullanamaz. Amacı oyunculara yardımcı olmak ve onlara gerektiğinde cezalarını vermektir.

* [ DENEME REHBER ] sadece rehber olarak alınacak kişileri denemek amaçlıdır. Gerektiğinde kaldırılabilmelidir. Sadece Mute yetkisi vardır. Survivalda creative olamaz, w.e, w.g vb. özellikleri ve hile kullanamaz. Amacı oyunculara yardımcı olmak ve onlara gerektiğinde cezalarını vermektir.

NOT : Bu sayfadaki tüm pluginleri yüklemeni istiyorum : [ https://forum.gamer.com.tr/threads/bukkit-eklentileri-pluginleri-İsteklerinizi-yazabilirsiniz.46881/ ]. Eğer yardımcı olursan beni çok mutlu edersin. Bu arada Kurucu ve adminlerin heryerde değişiklik yapmasına izin vardır. NİCKİM : xxxMrKitexxx .:) Eğer söylemeyi unuttuğum bir şey varsa cevap yazarsın :) Kusura bakma seni yoracağım. :/

Bursalıyız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server de sadece adminler Command Block Kulancak Server Survival And Creative Olcak
Rütbe Sistemi Olcak
1. Rütbe 2 Saat
IlkOyuncu
Özellikler: //set,//brush
2.Rütbe 4Saat
Oyuncu Girisi
Özellikler: BÜTÜN PLOTME İŞLERİ

Vip, MegaVip ve UstünVip Olsun

Liliven

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server de sadece adminler Command Block Kulancak Server Survival And Creative Olcak
Rütbe Sistemi Olcak
1. Rütbe 2 Saat
IlkOyuncu
Özellikler: //set,//brush
2.Rütbe 4Saat
Oyuncu Girisi
Özellikler: BÜTÜN PLOTME İŞLERİ

Vip, MegaVip ve UstünVip Olsun

bütün plotme işleri dediğin tüm world edit komutlarıdır heralde. plotme işleri dediğin arsa al, arsayı sil arsaya inşaat yap filan olur yani :D

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi bana NoMercy serveri gibi bir server kurarmısın. 50 kişilik,Portal falan..
Eğer yaparsan seni 2.Şef(Admin) yaparım

Bursalıyız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bütün plotme işleri dediğin tüm world edit komutlarıdır heralde. plotme işleri dediğin arsa al, arsayı sil arsaya inşaat yap filan olur yani :sırıtmak:

ne zaman kurarsın?[DOUBLEPOST=1371025412,1371025348][/DOUBLEPOST]ip şu olsun mc.Cretive-Survival.net olsun[DOUBLEPOST=1371025543][/DOUBLEPOST]Minecraft nick'im cem07