Server açtım ama aynı IP ten bağlanan kimse giremiyor (benden başka)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konum vradı bitane daha cevapta geldi ama işe yaramadı.Lütfen mctl kasma demeyin cevap gelmedi yeni konu açtım.

Ben solmazhosting den bi server aldım.Girdim herkes hatta ilk gün 10 kişiyiz.Ama kardeşim giremiyor.Aynı Ip ten kayıt olma sınırını aşmışız.Authme den MaxRegIP mi ne öle bir şey vardı onuda 3 yaptım.Olmuyor lütfen yardım edin.[DOUBLEPOST=1372361338,1372342316][/DOUBLEPOST]Yeni plugin attık.Onu kullanacağız.Ama bu seferde authme config'in içinde maxregıp yok

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Dediğini yaptık server çöküyor bu seferde.

AmdKing

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nasıl çöküyor.

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bazen açılmıyor.Bazen yazılar karışıyor.Java hatası filan veriyor.

AmdKing

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ahmet melih plugin paketindekini kullan googleye minecraft ahmetmelih pro plugin paketi yaz çıkar.

Son düzenleme:

FlyingCowTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok basit Port açmamissin , hamachi ile oynayabilirsin veya port acicaksin

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Neyi basit arkadaşım serverin IP yi verebilirim.30 kişi çektik dün bana artistik taslama.Plugin paketi eskiymiş onu değiştirdik düzeldi.

FlyingCowTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neyi basit arkadaşım serverin IP yi verebilirim.30 kişi çektik dün bana artistik taslama.Plugin paketi eskiymiş onu değiştirdik düzeldi.
benim artizlik taslamak gibi bir niyetim yoktu sadece port açmadini sandim ? nie atarlaniosun bukadar anlamadim zaten ayni ipten sadece sen gireibliosan aklima direk port açmadiign geldi ondan öyle yazdim

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Solmazhostingden aldım derken oradan hamachi li filan sunucu alamayacağıma göre ?