Sende Gel Ve Türkiye İçin Savaş !!!

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye icin kapışacaksan Hearts of İron dene türkiye 1900 yılları ve Musatafa Kemal !!

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bölgeleri Geri Aldık Yola Devam[DOUBLEPOST=1404254460,1404059156][/DOUBLEPOST]Bir ara topraklar gidiyor dedik ama sonra toparlanıp plovdiv toprağını geri aldık şimdi tekrar kaptırdık ama yine saldırı sırası bizde yardım edin :D

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sende Gel Oyuna Mibbit E Giremiyorum Loading Ekranında Kaldım

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bulgaristanın 2 Bölgesini aldık beyler hadi gelin sizde keyfini çıkarın yardım edin Bulgaristanı yok ediyoruz :D:D

CoolBoy12

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lan tam benlik bir oyunmuş hemen kaydoluyorum ! Saldırın lan saldırın ! HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞĞ !
(moderatör arkadaşlar lan kelimesi tamamen şaka amaçlı kötü bir şey ifade etmiyor)

B3LA

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lan tam benlik bir oyunmuş hemen kaydoluyorum ! Saldırın lan saldırın ! HÜLOĞĞĞĞĞĞĞĞĞ !
(moderatör arkadaşlar lan kelimesi tamamen şaka amaçlı kötü bir şey ifade etmiyor)

:D inşallah kalıcı olup ülkemize büyük yardım edersin

sir_Galahad

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben İnşallah olucam ama şu an dandik net ile girdiğim için kötü oynuyorum eve bi gideyim süper gelişçem

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bildiğin vatan hainliği yapıyorum. Türkiyenin maaşı az diye Amerikada çalışıyorum :p Ülke için sadece makale yazıyorum fakat ticaret seviyem gelişince ve biraz param olunca Türkiyede bir fabrika açarım heralde ^_^