Sedat Uğurlu - Oyun Kanalı - 1085 Abone

sedat_ugurlu_youtube

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam Arkadaşlar :)

Benim adım Sedat uzun zamandır bu işi yapıyorum fakat kanalım çalındı ve tüm videolar silindi bende bu işe ara vermiştim yaklaşık 3 ay önce bu işe geri dönmeye karar verdim.

Yaşım 15 Ankarada Oturuyorum Düzenli Olarak Seri Çekiyorum Kanalıma Göz Atarsanız Çoook Sevinirim :) Eksiklerimi Belirtirsenizde Düzeltmek İçin Elimden Gelen Herşeyi Yaparım.
Kanalın Eski İsmi Oyun Tayfası'ydı.

YOUTUBE KANALIMA GİTMEK İÇİN TIKLA!
FACEBOOK SAYFAMA GİTMEK İÇİN TIKLA!

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- Eksilerin -

Sürekli küfür etmen.
Ekranın boyutunu tam oturtamamış yani genişlemesine tutmuş olman.
Mikrofonun.
Türkçeye hakimiyetin.
Sürekli aynı şeyleri tekrarlaman
Rocko's Gamer Channel'dan gelen bir giriş repliği

- Artıların -

Düzenli playlist ve video isimleri

Anlıyacağın kendini fazlasıyla geliştirmen gerekiyor ^^

W

WitherMan

Ziyaretçi
ıüğağağaağağağağğaaaaaaaaaaaaaaaaa ğağa ğ

sedat_ugurlu_youtube

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
- Eksilerin -

Sürekli küfür etmen.
Ekranın boyutunu tam oturtamamış yani genişlemesine tutmuş olman.
Mikrofonun.
Türkçeye hakimiyetin.
Sürekli aynı şeyleri tekrarlaman
Rocko's Gamer Channel'dan gelen bir giriş repliği

- Artıların -

Düzenli playlist ve video isimleri

Anlıyacağın kendini fazlasıyla geliştirmen gerekiyor ^^

Yorumun İçin Çok Teşekkür Ederim Gerçekten Çok Güzel Bir Yorum :)

-Ekranın Boyutu Sorununu Ancak Halledebildim Ekranım 1920x1080 ayarlanılmıyordu onu daha dün halledebildim videolarıda önceden çekmiş olduğum için görüntü genişlemiş oldu fakat yeni videolarda o düzelmiş olacaktır.

- Küfür konusuna gelince bende normal hayatımda çok küfür etmem videolardada etmemeye çalışıyorum ama nedense hep ağzımdan kaçıyor kaçırmamaya özen göstericem bundan sonra.

-Türkçeye hakimiyet konusunda haklı olabilirsin bunun büyük bir etkisi herhalde edebiyat dersinden nefret etmem ve kitap okumayı sevmememden kaynaklıdır.

-Sürekli aynı şeyleri tekrarlamam konusuda şöyle videoda sürekli konuşmam lazım konuşacak konu bulamıyorum öylece rastgele konuşuyorum bazen yanlış kelimeler söyleyebiliyorum veya aynı şeyleri birkaç defa tekrarlayabiliyorum bundan sonra videolara girmeden önce ne konuşacağımı önceden düşünmem gerek galiba

-Rocko's Gamer Channel ile aynı giriş repliğini yapıyorum doğrudur insanlar güzel giriş repliklerini hep kapmış bende düşünürüm ve değiştiririm.

-Mikrafon konusunu zaten başka bir arkadaşa yukarıda anlatmıştım.

Yorumun İçin Teşekkürler Kanalıma Göz Atıp Adam Gibi Yorumlaman Beni Çok Sevindirdi.

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel güzel ekranın boyutunu tam oturtup doğru düzgün bir mikrofon alırsan tamamsın önün açık.