[SCRIPT] LeaderOS | Full - Hatasız - Harika - Kendine - Özgü - Tasarımı Olan Script

Sizce script başarılımı?

• Evet

Kullanılan: 17 58.6%
  • Hayır

Kullanılan: 12 41.4%

• Kullanılan toplam oy
    29

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaw neredeyse her sunucu şu tarz siteleri kullanıyor, ayrıca ben pek bir fark bulamadım ki neredeyse yok. Bence artık bunların bedava olması lazım, zaten ne kaldı 1-2 sene sonra internette kopyaları dağıtılır :3

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaw neredeyse her sunucu şu tarz siteleri kullanıyor, ayrıca ben pek bir fark bulamadım ki neredeyse yok. Bence artık bunların bedava olması lazım, zaten ne kaldı 1-2 sene sonra internette kopyaları dağıtılır :3
:( Sizin gibiler yüzünden bu ülke gelişmiyor işte :huh:

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:( Sizin gibiler yüzünden bu ülke gelişmiyor işte :huh:
Evet ülkeyi geliştirmek için yaptığınız bir iyiliği söyleyin bende forumu bırakcam :):pof:
Edit: Ayrıca bir Türk vatandaşına bir Türk forumunda bunu söylemeniz yanlış değil mi? O.o

Yaman

Yaman
En iyi cevaplar
0
Evet ülkeyi geliştirmek için yaptığınız bir iyiliği söyleyin bende forumu bırakcam :):pof:
Sen söyle istersen biz bırakalım yetkililer yanlış anlamayın tartışma cıkarmak değil amacım sadece bir şey konuşuyoruz arkadaşla. O kadar kodu o kadar tasarımı gel buyur sen yaz sonra gel burada paylaşta biz bırakalım forumu?

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen söyle istersen biz bırakalım yetkililer yanlış anlamayın tartışma cıkarmak değil amacım sadece bir şey konuşuyoruz arkadaşla. O kadar kodu o kadar tasarımı gel buyur sen yaz sonra gel burada paylaşta biz bırakalım forumu?
+ Türkiyedeki ilk "CrazyFarm" oyununu açıp sunuculara örnek olduk
+ Türkiyeye ilk "SkyPvp(SkyFight)" oyununu biz getirdik
+ Türkiyedeki ilk hareketli skor tablosu skriptini kodladık
+ Türkiyeye ve sunucumuza destek olsun diye kendi forum sitemizi oluşturduk
+ Ayrıca ben insanlara yardım etmeyi severim insanlar yardım istediğinde şahsen sunucularına gidip yardım ettim.
Yani kısacası para için çalışan birisi değilim.
Ben sadece insanlara yardım ederim.

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
+ Türkiyedeki ilk "CrazyFarm" oyununu açıp sunuculara örnek olduk
+ Türkiyeye ilk "SkyPvp(SkyFight)" oyununu biz getirdik
+ Türkiyeye ve sunucumuza destek olsun diye kendi forum sitemizi oluşturduk
+ Ayrıca ben insanlara yardım etmeyi severim insanlar yardım istediğinde şahsen sunucularına gidip yardım ettim.
Yani kısacası para için çalışan birisi değilim.
Ben sadece insanlara yardım ederim.
Skript kodlamaya benzemez bu canısı :) Dün gece 6 ya kadar v_2.4'ü çıkarmakla uğraştım. Bu script+tasarımı kodlamak için 1 ay gecemi gündüzüme kattım bırakta bizde emeğimizin karşılığını alalım. Paraya ihtiyacım olmasaydı bedava dağıtırdım zaten.

Ayrıca bu yaptıkların Türkiye'ye kazancı değil sana kazancı sağlıyor.

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript kodlamaya benzemez bu canısı :) Dün gece 6 ya kadar v_2.4'ü çıkarmakla uğraştım. Bu script+tasarımı kodlamak için 1 ay gecemi gündüzüme kattım bırakta bizde emeğimizin karşılığını alalım. Paraya ihtiyacım olmasaydı bedava dağıtırdım zaten.

Ayrıca bu yaptıkların Türkiye'ye kazancı değil sana kazancı sağlıyor.
Ee o zaman Türkiye neden benim yüzümden gelişmiyor? :)
Bir de dikkatlı okuyabilsen kendi forum ve php kodlarımı yazdığımı okuyabilirdin :pB):yıkıl:

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir de dikkatlı okuyabilsen kendi forum ve php kodlarımı yazdığımı okuyabilirdin :pB):yıkıl:
Kardeşim netden bulduğun xenferoyu alıyosun atıyosun ftpne bitanede tema yüklüyon ben yaptım diye orda burda etiket yapıyosun boş boş yorum yazcaksan hiç yazma burası tartışma bölümü değil.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer profilinde yazan sitenin ("dizayndeniz.com") senin tarafından kodlandığını söylüyorsan durum çok kötü. Sitede XenForo ve Brivium Addonları yüklü. Ayrıca
ne demek ya ? 1. ilk yapanın siz olduğunu nereden biliyorsunuz ? 2. çok basit bir kod var zaten içerisinde "index of" expressions'unu iyi kavrasrsan kolaylıkla yapabiliirsin. 3. Bunun Türkiye'ye ne yararı bulundu ?

@LeaderOS size de soru sormak istiyorum, site scripti ve (özellikle) tasarımı CraftWeb e çok benziyor. Piyasayı uzun zamandır takip etmiyorum ama CraftWeb projesinin devamı filan mı yoksa ayrı 2 script mi ?

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eğer profilinde yazan sitenin ("dizayndeniz.com") senin tarafından kodlandığını söylüyorsan durum çok kötü. Sitede XenForo ve Brivium Addonları yüklü. Ayrıca ne demek ya ? 1. ilk yapanın siz olduğunu nereden biliyorsunuz ? 2. çok basit bir kod var zaten içerisinde "index of" expressions'unu iyi kavrasrsan kolaylıkla yapabiliirsin. 3. Bunun Türkiye'ye ne yararı bulundu ?

@LeaderOS size de soru sormak istiyorum, site scripti ve (özellikle) tasarımı CraftWeb e çok benziyor. Piyasayı uzun zamandır takip etmiyorum ama CraftWeb projesinin devamı filan mı yoksa ayrı 2 script mi ?
Merhaba kardeşim CW ile alakamız yok. Zaten bir benzerlik de yok. İkiside birbirinden ayrı şekilde kodlanmış. Kaynak kodlarına bakıcak olursak durum belli oluyor. Onlar bootstrap ile kodlamışlar. Bende bootstrap yok. Yani bi benzerlik yok.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba kardeşim CW ile alakamız yok. Zaten bir benzerlik de yok. İkiside birbirinden ayrı şekilde kodlanmış. Kaynak kodlarına bakıcak olursak durum belli oluyor. Onlar bootstrap ile kodlamışlar. Bende bootstrap yok. Yani bi benzerlik yok.
Görünüm olarak benziyor. Menüye bakarsanız gayet de benziyor :) Eğer giriş yaparsanız verdiğim sitede soldaki profil barı yine çok benziyor :) Benzemese bile bana öyle geldi :)

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yanlış anlaşılmaması için şunu açıklayım bootstrap bir freamwork yani bir tasarım yaparken sana bir alt taban oluşturduğu için temel şeyleri tekrar yazmana gerek kalmaz. Senin yaptığın tasarımın aynısı bootstrap ile de yapılır tasarımı elinle yazdın diye komple bir ayrım olmuyor sadece kendine amelelik etmiş oluyorsun.
https://themeforest.net/tags/bootstrap?category=site-templates&referrer=search&utf8=✓&view=grid

Görünüm olarak benziyor. Örnek craftweb kullanan bir site http://craftturkmc.network/ . Menüye bakarsanız gayet de benziyor :) Eğer giriş yaparsanız verdiğim sitede soldaki profil barı yine çok benziyor :) Benzemese bile bana öyle geldi :)

Craftweb ile bir alaka yok zaten craftweb ile alakası olan bir şey ya benim tarafımdan ya da @UmmetEmin tarafından açılırdı.
Devam projelerim gelicek ama merak etme :p

LeaderOS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yanlış anlaşılmaması için şunu açıklayım bootstrap bir freamwork yani bir tasarım yaparken sana bir alt taban oluşturduğu için temel şeyleri tekrar yazmana gerek kalmaz. Senin yaptığın tasarımın aynısı bootstrap ile de yapılır tasarımı elinle yazdın diye komple bir ayrım olmuyor sadece kendine amelelik etmiş oluyorsun.
https://themeforest.net/tags/bootstrap?category=site-templates&referrer=search&utf8=✓&view=grid

Craftweb ile bir alaka yok zaten craftweb ile alakası olan bir şey ya benim tarafımdan ya da @UmmetEmin tarafından açılırdı.
Devam projelerim gelicek ama merak etme :p
Berk bana nedense kendim kodlamam daha kolay geliyor. Bootstrap kullanınca bi ayrım olmuyor doğru ama ben böyle alıştığım için böyle kodluyorum.