Schaffer79 adlı adminin rezilligi -AragonTekkit

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaslar aragon tekkit serverinde oynuyordum ve event yapılıyordu. Blok kırmadan küpten cıkacaktık ve ben ender pearl ile ciktim. Bunu hile olarak gören adminimiz "Schaffer79" Beni cezalandırarak eventten attı.

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Schaffer79 Çok Kullanılan Bir Nick Bu Yüzden Böyle Yazmamalısın @Schaffer79 Var Benim Skypede 8 Tane Schaffer79 Var Çok Kişi Kullanıyor Bu Nicki Daha Dikkatli Olmalısın.Ve Cidden Ender Pearl Yasaklanmışdır Ama Sen Bilmiyorsundur.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet o eventte bende vardım ama o ender pearl ile cıktı kardeşim ender pearl eventte yasaktı hile amerika oıyunun kendisinde var ama block kırmadan bi şekillde cıkın dedi bende yanımda piston vardı ndense hep taşıtırım onla cıktım kazandım eventi zaten ödül olarak 1 dirt kazandım niye atarlanıosa bu parvula anlamadımki

MerTYK

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
AragonTekkit Sunucusu Eskiden Bana Aitti Burakla Felan Kurduyduk Şimdi Kapattık Skypesi Neydi Burağın Belki Tekrar Açarız ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
AragonTekkit Sunucusu Eskiden Bana Aitti Burakla Felan Kurduyduk Şimdi Kapattık Skypesi Neydi Burağın Belki Tekrar Açarız ?
Şu anda farklı bir sponsora sahibiz, en son aramızda yaşanan şeylerden dolayı sizle devam etmeyi düşünmüyoruz.