[=Saykoloji (@ZorinTR)=]

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farkindamisin bilmiyoum ama biyokinezi rejenarasyon hizini 10 katina cikarabilir
Ve buda senin zayıf bir varlık olduğuna işarettir.Bana kalkıpta burada biyokineziyi üstün göstermeye çalışma ne de olsa etkisi sadece vücutsal.
Onu geçen şeyler var hemde çok güzel geçenleri var farkındamısın bilmiyorum.[DOUBLEPOST=1404947583,1404947447][/DOUBLEPOST]Mesela biokinesis telekinesis'i asla geçemez çünkü sen biokinesisde ne akdar gelişmişsen geliş telekinesis ustası ister senin kalbini durdurur istersede beynini kafanın içinden patlatır.

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şimdi senin kanını büküp öldürebilirmiyim?
Herkes yapamaz.
Bak şöyle oluyor.
Öncelikle kanını bükeceğin adama ne yapmak istediğini planla. Felç edebilir, adrenalini arttırıp onu bayıltabilirsin. Sonra adamın arkasına geçip, omurun boyun tarafındaki son noktasına iyice bastırıp hemen önüne koşup kalbine bir kere vurursun. Sonra kanı bükeceğin damarı seçersin. Damarı sıktığın gibi odaklanmaya çalışmalısın. Kanı ve damarı düşün. Biraz hızı arttır. Eğer kendi vücudunda karıncalanma oluyorsa iyi yoldasın. Sonra, adam seçtiğin hamleye itaat edecektir. Düzeltmek için, neredeki damarı sıktıysan zıt yönüneki damara vuracaksın. (Mesela, dirsek üstündeki aradan bir damar sıktın, -sağ kol diyelim- sağ bacağın arka tarafına vurman lazım.[DOUBLEPOST=1404972470,1404972416][/DOUBLEPOST]
Ve buda senin zayıf bir varlık olduğuna işarettir.Bana kalkıpta burada biyokineziyi üstün göstermeye çalışma ne de olsa etkisi sadece vücutsal.
Onu geçen şeyler var hemde çok güzel geçenleri var farkındamısın bilmiyorum.[DOUBLEPOST=1404947583,1404947447][/DOUBLEPOST]Mesela biokinesis telekinesis'i asla geçemez çünkü sen biokinesisde ne akdar gelişmişsen geliş telekinesis ustası ister senin kalbini durdurur istersede beynini kafanın içinden patlatır.
Telekinesis'i çok abartmışsın ama. Maddeler üzerinde işe yarar o. Canlı bir şeye etki edemez ki?

• Beğen
Reactions: DIO

Emre Can KESKİN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kafanız güzelmiş ama çayınız lezzetli insanlarla oynamak istiyorsanız bu konulara bakın derim :)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yeselectro nesin sen boyle kan bukmek ne sari tuvalet terligi :D Biz anca biyokinezi ve hydrasonic ablasini seveyim bi havayi bukemiyoz :D

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Biz siradan degiliz... Grup acacagim Üstün İnsanlar diye :)

iPhone 5s cihazimdan gonderildi.

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şimdilik açmayacağım grubu.

Spoiler; Orjinal gözüm

Biyokinezi denemelerinden kalma damarlar <3

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sayko ! kaldır k*çını ve şu uzaylıları hallet !
Crysis geldi aklıma :D