Savaşçı Köylü

Bjkkartallar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Minecraft 1.5.1 oynuyorum. Bu oyunda creative modda bir harita düzenleyip bunu daha sonra normal moda geçireceğim.
Bir sorunum var zombiler gelip yaptığım köylerin kapılarına dayanıyor. İçindeki köylüleri falan öldürüyorlar. Ben bir şekilde bu köylülere kılıç verip savaşmalarını sağlayabilir miyim ?:)

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Köylerin etrafını ışıklarla donatıp iron golemler yaratabilirsin. Zaten iron golemlerin çıkış sebebide budur

JanNisaRy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Köylüleri korumak için irongolem yapabilirsin kardes, Mod değistirmek içinde hileleri aç yanlış hatırlamıyorsam "ö"ye basıp "gamemode 1 " yazınca crater mod, " gamemode 2 " yazınca zor, " gamemode 0 " yazınca survivale geçiyor(ama fazla abartmamanızı tavsiye ediyorum öteki türlü cıvkı çıkıyor.

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
crater mod :D aSD:aS:DAS:DAS:D
Köylüleri korumak için irongolem yapabilirsin kardes, Mod değistirmek içinde hileleri aç yanlış hatırlamıyorsam "ö"ye basıp "gamemode 1 " yazınca crater mod, " gamemode 2 " yazınca zor, " gamemode 0 " yazınca survivale geçiyor(ama fazla abartmamanızı tavsiye ediyorum öteki türlü cıvkı çıkıyor.

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bi tane mod vardı onda köylüler canavarlara acar dalıyordu sende onlarla evleniyodun ama unuttum :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
http://********************/minecraft-comes-alive-1-4-7/

Bahsetiği Mod Köylülerle Evlenip Çocuk Yapabiliyorsun Cocuklari Agac Kesmeye vb. yolluya biliyon hardcorede olursen cocugunun bendeninden oyuna devam ediyon.
1.5.1 surum
Aha bende o modu dicektim bide başka mod var onda köylüler tamamen savaşçı oluyorlar skini steve oluyo köylülerin ve zirh giyiyorlar ve bütün yaratıklara saldırıyorlar hatta biz ona saldırırsakda saldırıyolar :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
yok la sanki biz mod bilmiyoz sende paraşüt modu istersen mesaj at :D

Erhan Balcı

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş bende bulduğum köyleri korumak için Iron golem yaparım eğer hileler açıksa item kodlarından demir block ve bal kabağı alıp köyün etrafında oluştururum.Gerçekten bu canlılar hiç acımıyor.