Satılık Premium Minecraft Hesabı

MBerkZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konuyu neden baltalamaya çalışıyorsun atma güzel kardeşim[DOUBLEPOST=1388087695,1388087537][/DOUBLEPOST]
soyadım içöz nickte icoz, alacak olan ve şüphelenen varsa tc kimliğin fotosunu çekip gösteririm
Böyle sahtekarlar çok var ondan uyardım senin nasıl bir insan olduğunu bilmiyorum ondan öyle yazdım.

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumda satış yapmak yasaktır. Rapor Edildiniz.
Satış yapmıyor? Takas serbest sonuc olarak iki tarafta aralarında anlasıp yapacak işini fakat söyle bir durum var fiyat belirtmeyerek konunu düzenle yoksa silmek durumundayım istek olursa anlasın aranızda aksi takdirde arsivlerim.

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de 20 yaşındayım Kardeşim
Çok Zor Değildir bulmak
Bence Satma Ama Sen Bilirsin.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Satış yapmıyor? Takas serbest sonuc olarak iki tarafta aralarında anlasıp yapacak işini fakat söyle bir durum var fiyat belirtmeyerek konunu düzenle yoksa silmek durumundayım istek olursa anlasın aranızda aksi takdirde arsivlerim.
Anladım. Teşekkür ederim.

jeok

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş halâ satıyosan alıcam. Yanlız direk para vericem konuşak anlaşak güven sorununu bi halledelim

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben alırım 15 tl ye rp de yollarım hesabına olurmu abi yalnız skype falan verde güven işini çözelim. :)

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konunun artık aktif olmadığını düşündüğümden kapatıyorum ihtiyaç sahibi değil artık konu sahibi.