SATG | Son Nokta ! |

SATG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SATG Builder Grubu

Açılımı [Üst Düzey Yapı Grubu] Olan Temsili İş Olarak Yapı Yapmak Amacıyla Açılan 150 Kişilik Bir Şirket'dir
Alman PriexFteel Sunucusunda İşe Başlayan Ve MCSG Sunucusu İle İşine Devam Eden Bir Şirket. Şimdi Türkiye'de
Başdaki Düşüncemiz Türkiye Sunucuları İle Başlamak'dı Ne Yazıkki Güzel Bir Sunucu Bulunamadığı İçin Referans İşimizi Başka Yöne Değiştirdik. Böylece SATG Grubumuz Oluştu, Devamında İse Bir Şirket Halini Alarak Professionel Ünvanını Kazandık. Türk Sunucularda Yapılan İşleri '' Kolaya Kaçmış Denilmesinden Bıktık. '' Bugün GameOfTürk Haritasını Yakından Takip Ediyoruz. Türkiyede '' Professionel '' Ünvanını Alamazdık. Almanyadan 15 Arkadaş ile Geri Döndük MCSG Serverinde İse 2 Tane HG Haritası Tasarladık

Breeze İsland

Yeni Çıkan Sürümünde Çok Uğraşlar Gerektirdi. Gerçekten Bıkmıştık. Ama Ülkemiz Bizi Temsili Olarak Gördüğünü Duyduğumuz An Bir Anda Heyecanlandık Haritayı Bitirip Artık Yabancı Sunucularla İşimiz Bitmişti. Türkiyeye Geri Döndük

TheCoolPratiyS

TheCoolPratiyS adında Harita Çıkardık Sanırım Fazla Sevilmedi İlgi Görülmedi Uğraşta Gerektirmemişti. SeeTewGas Programı İşimize Cok Yaramıştı

SeeTewGas

Şuanda Türkiyede Olduğumuza Göre En Yakın Zamanda Sizlerle SeeTewGas Programının Çekilişini Yapabilirim Zamanında Bedava Şuanda Almanyada 130EU'ya Satılan bir Program Yaklaşık 300TL Civarında Çok İşe Yarıyor.

Böyle Bir Program. Sizinde Merakınız Artık Geçmiştir

Eğer Sizde Sunucunuza Yardım İstiyorsanız. Yorum Atın.

http://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg
Konu Güncelleme

RedFail - WiterNetwork Sunuc Sahibi Kaan'a Sorabilirsin Her Hafta 35 Kişi İle Yapı Tasarlıyoruz
RedIsBack - SeeTewGas Diye Bir Program Var Ayrıca Para Abartısı Fazla Olabilir Benim Aldığımda 150TL'ydi Şimdi Çok Daha Ucuz Olabilir
Umut_ - MineWays Programı İle Çalışmalarımız Oldu Yanlız Ona Benzer Bir Program l Video Çekmediğimden Fotoğrafını İnternetten Buldum Ona Çok Benzediği İçin Direk Fotoğraf Uygulayayım Dedim.

Rylecls - RedFail'in Cevabıyla Aynı.

Justice - arda.tuna64 Skype Adresi Veya Bilmiyorum Türkiyede Giriliyormu
JiesTİCSATG.eu.com Adresinden Bir Girmeyi Dene

http://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
150 Kişi :ASD:AS:D. Afedersin de Bence Söyledikleriniz,
YALAN??

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O programın adı SeeTewGas değil.Belki Almanca'da öyle olabilir bilmiyorum :p
+O program ücretli değil.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bu Program MineWays programı Değilmi Şu Anda Ücretsiz Bir Program Sanırsam ? Ve Bu Program Ne İşinize yaramıştı 3D Printer İçin Baskı Şeysi Değilmi Bu ?