[SamarraCraft]|Kredi|1.8.X|Piyango|Fake Lobi|Rütbe|ArtıBasma|Metin Tası Sistemi|Spells|Pet|Minigame

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
white liste kaldırırsan geliriiz ghocam

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni geldim Whitelist var nezaman Düzelir metin taşı dediniz Aceleyle girdim :D

Boss adası yoksa boss adasi ekleye bilirsiniz Comon-Uncommon-Epic-Legendary anahtarlar düşsün
Comon un düşme şansı %85 Uncommon un düşme şansı %59 Epic in düşme şansı %35 Legendary nin düşme şansı ise %15 olsun Tabi emretmek ne haddime sadece istek.

Feromonas_Safak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni geldim Whitelist var nezaman Düzelir metin taşı dediniz Aceleyle girdim :D

Boss adası yoksa boss adasi ekleye bilirsiniz Comon-Uncommon-Epic-Legendary anahtarlar düşsün
Comon un düşme şansı %85 Uncommon un düşme şansı %59 Epic in düşme şansı %35 Legendary nin düşme şansı ise %15 olsun Tabi emretmek ne haddime sadece istek.
Suanda Acildi Rütbe Sistemindeki Hatadan Dolayı Ona Calisiyorduk !

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz geliştirilebilir fena bi sistem yapardım BN.d

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek Verirsen Ben Yapabilirim ?
Mesela şunu görsüm metin 2 sistemi leveller koyulabilir belirli maplarda moblar doğabilir mesela örümcek zindanından örümcekler doğacak her 30 dakikada bir 20 örümcek atacak PvP açık olacak öyle öyle yani bunlar genişletilebilir mesela herkes giremiyecek leveli 20 olan ora 30 olan oraya felan her warptada bi boss olacak sonra anahtar düşürüp felan sarp sürgünde ender dragon ve ya wither öldürüp belli bir oranda itemler düşmesini ayarlayablrsnz

Feromonas_Safak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mesela şunu görsüm metin 2 sistemi leveller koyulabilir belirli maplarda moblar doğabilir mesela örümcek zindanından örümcekler doğacak her 30 dakikada bir 20 örümcek atacak PvP açık olacak öyle öyle yani bunlar genişletilebilir mesela herkes giremiyecek leveli 20 olan ora 30 olan oraya felan her warptada bi boss olacak sonra anahtar düşürüp felan sarp sürgünde ender dragon ve ya wither öldürüp belli bir oranda itemler düşmesini ayarlayablrsnz
Sw Metin 2 Server Degil ama Bunu Baska Sekilde Yapabilirim Zaten Buna Benzeyen 1 Map var Buzdagi diye YongbiColunden Gidiliyor Bakabilirsin !

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rütbe paralarının çok olması oyunu biraz zorlastirmis böyle devam hoşuma gitti

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iğrenç bir server hiç oyuncu yok

fake lobi ile çoğu skript bana aitte idare eder :D

Feromonas_Safak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iğrenç bir server hiç oyuncu yok

fake lobi ile çoğu skript bana aitte idare eder :D

Cogu Skript Sanami Ait :D Hah Komik Sey Seni Bi Cakma Lobi Sana Ait Onuda Nasil Yapacagimi bilmiyodum Taha_MP yapti Hepsini Bari Ben Yaptim diyerek Yalan Atma Hakkını Yiyorsun Cocugun

Serverin İgrenc Olusunu Neye Dayanarak Söliyosun Bilmiyorum Ama Hergun Oyundasın Bu Yüzdenmi İgrenc ?

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cogu Skript Sanami Ait :D Hah Komik Sey Seni Bi Cakma Lobi Sana Ait Onuda Nasil Yapacagimi bilmiyodum Taha_MP yapti Hepsini Bari Ben Yaptim diyerek Yalan Atma Hakkını Yiyorsun Cocugun

Serverin İgrenc Olusunu Neye Dayanarak Söliyosun Bilmiyorum Ama Hergun Oyundasın Bu Yüzdenmi İgrenc ?
Takma bunları