Saltanat Network - Hayatta kalmak? Biraz zorlayabilir.. (Açıldı!)

nemnclk1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok aceleci olmak istemem ama boss var meteor var diye hiçbirşey ekleme gereksinimi mi duymamışsınız gibi geldi belli bi orman olmadan rtp ile de singledan farkı olucağını düşünmüyorum ama eğer sistem eklenir eğlenceli bir hal alırsa adminle aktif ver yardımcı oluyor oyunda zaten tadından yenmez...
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, sadece boss ve meteor yok bunu belirtmek isterim, illaki orman olacak diye bir kaydede yok orman pek mühim bir konu değil kendi düşünceniz ile ormanı sıkıntı ediyorusunuz. Yeni sistemler kodlanıyor, iyi günler.

Lanisse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkür ediyorum, sadece boss ve meteor yok bunu belirtmek isterim, illaki orman olacak diye bir kaydede yok orman pek mühim bir konu değil kendi düşünceniz ile ormanı sıkıntı ediyorusunuz. Yeni sistemler kodlanıyor, iyi günler.
gayet boş bir sunucu olduğunu söylüyorum oyunda rehbere sistemler ne diye sorduğum da bilmem demesi ayrı bir şey jobs yok ekonomi yok dediğim gibi sadece meteor ve bossumuz var diyip geçiştimeye çalışıyonuz ve dediğim gibi orman olmaması singledan farkını bırakmaz iyi forumlar

nemnclk1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gayet boş bir sunucu olduğunu söylüyorum oyunda rehbere sistemler ne diye sorduğum da bilmem demesi ayrı bir şey jobs yok ekonomi yok dediğim gibi sadece meteor ve bossumuz var diyip geçiştimeye çalışıyonuz ve dediğim gibi orman olmaması singledan farkını bırakmaz iyi forumlar
market,pazar sistemleri yukarıda mevcut ekonomi yok?
meslekler ve rütbeler her sunucuda olacak diye bir kayde yok belki farklı bir sistem kodlayıp bunların gereksimlerini o eklenti ile oyuna sunacağız burasıda bilinmez. Singleden farkı olmadığını siz söylüyorsun. iyi eğlenceler.

nemnclk1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, belirli sebeplerden dolayı kapatıldı.