SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşlerim cidden sarmaz, sizin açınızdan diyorum ben, sıkılırsınız.. Çünkü bizde en küçüğümüz 21 yaşında en büyüğümüz 30 yaşında. 14-15 gerçekten sıkıntı olur, sizin açınızdan da diyorum. Keşke ben sizin yaşlarda olsam, o kadar çok ilan varki o yaşlarda grup olmak isteyenler var forumda. Dolu hattâ..
böyle olduğunu bilmiyodum :D ama benim için sorun olmaz yani büyüklerle oynamışlığım var yani isterseniz gelebilirim

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel[DOUBLEPOST=1421349007,1421023412][/DOUBLEPOST]Güncel...

jgilberto

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Online sürem hep açık geceleri daha çok açık oluyorum yaşım 18 her türlü oyun hakkında bilgim var bende oyun arkadaşı arıyorum.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Online sürem hep açık geceleri daha çok açık oluyorum yaşım 18 her türlü oyun hakkında bilgim var bende oyun arkadaşı arıyorum.
Ekle iletişime geçelim kardeşim skype den konuşup tanışalım toplu olarak bi görüşme yapalım.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlar kafa dengi olan, dürüst ve güvenilir olan, aklıbaşında efendi edepli karakterli olan arkadaşlar baş tacıdır. Oyun arkadaşlığından ziyade kalıcı dostluk ön planda bizde. Çocukluk arkadaşı gibi olduk bu ekipte bizler maşallah. Yaş ortalaması gereği yaşı uygun aralıkta olanların iletişime geçmesini bekliyoruz. Bizde yaş olarak en küçüğümüz 24 en büyüğümüz 30 şu anda. Üste doğru sınır yok ama bir alt limit mevcut. Özellikle vurgulayım bu detayı. Sevgiler selamlar..
[DOUBLEPOST=1422227290,1422000744][/DOUBLEPOST]Güncel...