SAKLINETWORK YENI SITESI ALO155.COM DUR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritaların yarısı (neredeyse) (ç)alıntı. Basit türk sunucuları seviyesinde ancak arkadaşlar farklı tip bir sunucu yapmak istemişler. Emek verilmiş.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spawn, The Emerald Isle'nin (eski) haritası. Sadece biraz oynama yapmışsınız. Yabancı piyasayla çok ilgiliydim eskiden, oradan hatırlıyorum.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, Nitradoya birsürü ticket atıyorum saat 1' den beri fakat cevaplamıyorlar. Sunucyu durdurup başlatıyorum gene aynı, restart çekiyorum gene aynı.. İşte.. Nitrado kalitesi dedikleri tam bu olsa gerek.
O kadar konular açıldı. Kusura bakmayın ama o kadar şeye rağmen yine Nitrado'yu tercih ediyorsanız bu sizin aptallığınızdır.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Ciddenmi ? Neden Çoğu Kişi Nitrado'daki Üyeleri Başka Hosting'lere Çekmeye Çalışıyo ? Ben Nitrado Kullanıyorum Ve Sunucumda Şimdiye Kadar 1 Kez Bile Lag Görmedim Ha Sunucu Doluyken Event Yapınca tabii ki Lag Oluyo Onun Sebebi İse Bizim Üşengeçliğimiz.
Ayarlamayı Yapıp Düzelticem En Kısa Zamanda Ama Bence Hub Olmicaksanız Nitrado Bin Basar.

SAKLINETWORK

SAKLI
En iyi cevaplar
0
Haha dobbe :D :D iyimiş buildleri sevdim elinize sağlık. İnşallah iyi yerlere gelebilirsiniz. İlk post benden :)
Otomatik lapis satma sistemi yapmalısınız. Yine ilk öneri benden :)
Otomatik lapis satma sistemi eklendi .d Envanterde 666 lapis olduğunda otomatik olarak satıyor..

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ciddenmi ? Neden Çoğu Kişi Nitrado'daki Üyeleri Başka Hosting'lere Çekmeye Çalışıyo ? Ben Nitrado Kullanıyorum Ve Sunucumda Şimdiye Kadar 1 Kez Bile Lag Görmedim Ha Sunucu Doluyken Event Yapınca tabii ki Lag Oluyo Onun Sebebi İse Bizim Üşengeçliğimiz.
Ayarlamayı Yapıp Düzelticem En Kısa Zamanda Ama Bence Hub Olmicaksanız Nitrado Bin Basar.
2 yıldır Nitrado'da müşteri idim. Geçen sene çok iyilerdi, ilgileri çok iyidi ama ne oldu ise bu sene değiştiler. Çok farklı oldular, tavırları. Destekleri. Çökme olunca "Dünyada sorun var, sıfırla" demesi. @Ozi Başkan bu konu'da tecrübeli. Sorabilirsiniz nitrado'nun desteğini. Destek dediğinin; Her çökmede "Sıfırla geçer" değil. Destek dediğin; Bilgili yetkililer ile o sorunu bulan ve çözendir.

Nitrado kötü mü? Ha kötü demiyorum ben ama BatiHOST bana göre daha iyi. Her daim kaliteli kişi/kişiler sevilmez. Demek kii kaliteli değilsinde sende sorun çıkmadı. Sen kaliteli ol, iyi online sayın olsun her daim saldırı yersin. Saldırı yersende, sadece bakarsın. DDoS'mu yiyorsun, söylersin nitrado'ya derler "Biz zaten engelliyoruz" tabii engellediklerini biliyor musun? Tabi kii hayır, bilmiyorsun. Ne yaptıkları belli değil bunların.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...