Sahte Lobi Skript - HUB

SagaNetWork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Bunun bir gelişmiş versiyonu forumda paylaşacağım :S Bu çakma lobinin çakması gibi bir şey olmuş ama düşüncene sağlık ^^

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Bu çakma lobi o kadar isteniyor ne olduğunu ben bir türlü anlayamadım açıklasanıza eklentisini yapayım bir ara :D

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Edit : Benim ona kodladığım bir authme skripti vardı oda iş görüyordu. bunu benim o skriptim sandım özür dilerim.:(

1. Bu çakma lobi o kadar isteniyor ne olduğunu ben bir türlü anlayamadım açıklasanıza eklentisini yapayım bir ara :D
    SonOyuncu'ya girdiğinde şifre yazınca seni ana lobi ye atan kodlamayı kastediyor. Çakma/Sahte Lobi bu anlama geliyor.

Son düzenleme:

CaptainByron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Başlığını Editle Bence Böyle Yanlış Anlaşılıyor

SagaNetWork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sadece Paylaşmak Istedim 30 tl vermek yerine bu daha mantıklı bence

firatkaya

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aga siz bu çakma lobiyi iyice abartınız ha :D neymiş ya bu 2 dakkada yazdım plugin+script isteyen olursa paylasıyım forumda konu açıp parada istemem :D

Heroturk06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aga siz bu çakma lobiyi iyice abartınız ha :D neymiş ya bu 2 dakkada yazdım plugin+script isteyen olursa paylasıyım forumda konu açıp parada istemem :D
Vallaha Çok Lazım Oluyor Allah Rızası İçin Bi Detaylı Şekilde Neyi Ne Yapacagımızı Anlatsan

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vallaha Çok Lazım Oluyor Allah Rızası İçin Bi Detaylı Şekilde Neyi Ne Yapacagımızı Anlatsan
Uyarı yemeden PP`ni değistirmeni öneririm.Forumun bir kuralı var.(baltalamış gibi olduysak kusura bakmayın.) Ayrıca 2.uyarın 3 ay geçmiş bir konuyu güncellemek olacaktır.