|#| SafeMC |#| / +80 ONLINE / Kayıp Şifre Sistemi / 1.7/1.8 Spigot / IP İÇERDE KONUYU İNCELE

Serverimizi Nasıl Buldunuz ?

• Çok Başarılı

Kullanılan: 83 26.2%
  • Başarılı

Kullanılan: 18 5.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 6.9%
  • İdare Eder

Kullanılan: 18 5.7%
  • Eh işte

Kullanılan: 17 5.4%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 19 6.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 4.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 24 7.6%
  • Sunucuyu Beleşe Versen İstemem

Kullanılan: 177 55.8%

• Kullanılan toplam oy
    317

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:
S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Lapis konusunda haklısın çok pişmanım lapis kurduguma suan başka bir server kuruyorum lapissiz faction konuyu hazırlıyorum beklerim :)
Bosuna kurma, ben de kurmustum. Emek emek diyorlar, kurdum 2 kisi geldi.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1420991487,1420969544][/DOUBLEPOST]
Bosuna kurma, ben de kurmustum. Emek emek diyorlar, kurdum 2 kisi geldi.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
aynen öyle :) kurdum lapis yok diye çıktılar[DOUBLEPOST=1421155155][/DOUBLEPOST]Sunucuda Bir Takım Hatalar Oldu Fakat Çözdük Suan Aktif[DOUBLEPOST=1421255781][/DOUBLEPOST]Güncel

EminG

Em El Ci Pıro Oğ may Gat !
En iyi cevaplar
0
hell yeah ne güzel anlatmışsın madene inmeye gerek bile yok
hatta direk oyunculara para ve exp ver lapisle zaman harcamasınlar -Rep!
Kardeşim Bu Sunucuya Hayatımda Girmedim Fakat Bildiğim bir şey Varsa O da Senin Konu Konu Dolaşıp Sunucuları Boş yere Kötülediğindir

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Bu Sunucuya Hayatımda Girmedim Fakat Bildiğim bir şey Varsa O da Senin Konu Konu Dolaşıp Sunucuları Boş yere Kötülediğindir
konuyu neden hortlatıyorsun ve evet kötülüyorum böyle sunucu mu olur -,-

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Kafayımı yedin Ne Hortlatması 24 Saat Sonraki Konuya Mesaj yazmak Hortlatmakmıdır
öyle hortlatma değil biz adamla konuştuk konuyu uzatmadan kapattık konudan kastımı anladıysan uzatmaya gerek yok
konuyu güncel tutmaya hiç hevesim yok

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@kejdurapa_ sen bu sunucuya kötü diyorsun eyvallah senin sunucun varmı ? bende seninkine yorum yapıcam
bir projem var ama mimar ve plugin desteği lazım ve emin ol projede gıdım açık yok her şeyi kendim hazırladım 7 8 defa haritayı güncelledim
ve harita 1 yıllık her sürümde yeniledim haritada çalıntı gıdım bir şey yok aslında 1 tane ev var ama oda silinicek sadece boş gözükmesin istedim
ve MMO RPG havasında Faction olacak ek olarak da türkiyede hiç yapılmamış şeyler var nereden biliyorsun dersen deli gibi sunucu gezdim 1 tane bile görmedim :)
ek olarak konuuy uzatmayalım hem reklama girer hemde konuyu uzatıyoruz

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bir projem var ama mimar ve plugin desteği lazım ve emin ol projede gıdım açık yok her şeyi kendim hazırladım 7 8 defa haritayı güncelledim
ve harita 1 yıllık her sürümde yeniledim haritada çalıntı gıdım bir şey yok aslında 1 tane ev var ama oda silinicek sadece boş gözükmesin istedim
ve MMO RPG havasında Faction olacak ek olarak da türkiyede hiç yapılmamış şeyler var nereden biliyorsun dersen deli gibi sunucu gezdim 1 tane bile görmedim :)
ek olarak konuuy uzatmayalım hem reklama girer hemde konuyu uzatıyoruz
eyvallah iyi planların var fakat kibire hiç gerek yok :)

Son düzenleme:

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eyvallah iyi planların var fakat kibire hiç gerek yok :) kendini üstün görüp milleti ezmek bir Müslümana yakışmayacak davranış
kendimi üstün gördüğüm yok hatta tonlarca eksiğim ve hatam var ve 1 yıldan fazladır harita ile uğraşıyorum aklıma geleni not tutuyorum
benim sinir olduğum kısım öküz gibi uğraşıyorum güzel şeyler türetmeye çalışıyorum ama bu tür serverlar 2 3 saatlik uğraşıp sonrada hiç görmediğiniz bi server diye konu açıyorlar tabii ki böylesini görmedim haklılar -,-
-Edit
sinir oldum kısmı anlamışsındır umarım ve sırf server açmayı düşünüyorum diye başkalarıyla oynamayacağım anlamına gelmez aylardır konulara bakıyorum güzel bi server bulursak arkadaşlarla gireriz diye ama nerde :/

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kendimi üstün gördüğüm yok hatta tonlarca eksiğim ve hatam var ve 1 yıldan fazladır harita ile uğraşıyorum aklıma geleni not tutuyorum
benim sinir olduğum kısım öküz gibi uğraşıyorum güzel şeyler türetmeye çalışıyorum ama bu tür serverlar 2 3 saatlik uğraşıp sonrada hiç görmediğiniz bi server diye konu açıyorlar tabii ki böylesini görmedim haklılar -,-
-Edit
sinir oldum kısmı anlamışsındır umarım ve sırf server açmayı düşünüyorum diye başkalarıyla oynamayacağım anlamına gelmez aylardır konulara bakıyorum güzel bi server bulursak arkadaşlarla gireriz diye ama nerde :/
Uslübünü düzelt lütfen bu server için kaç gece uyumadım ben sen her ne kadar 2-3 saatlik desende bu serverde göremediginiz/gösteremedigim ne ayrıntılar var

kejdurapa_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uslübünü düzelt lütfen bu server için kaç gece uyumadım ben sen her ne kadar 2-3 saatlik desende bu serverde göremediginiz/gösteremedigim ne ayrıntılar var
cidden konuyu uzatmak istiyor musun ?
yoksa sadece güncel tutmak mı istiyorsun
her neyse daha fazla yazmayacağım

AhmHkn1553

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel- Server Sıfırlandı Hemen Gir ve Savaşa Hazırlan ![DOUBLEPOST=1421945014,1421846797][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1422007151][/DOUBLEPOST]Güncel