Sadece Kendi IPımdekiler İle Oynayabiliyorum

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Klasik Bir Soru Biliyorum Ama Çözemedim IpChickendeki Ipyi Yazınca Hata Veriyor Cmd dekini Yazınca Düzeliyor.

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Port açmayı denedin mi? bir de biraz daha detay verirsen :S

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Hani Server.prosperties dosyasına girdim orda server-ıp= bölümüne cmd deki ıpyi (cmd de ıpconfig yazınca çıkan ıp) yerdeki ıp yi yazdım sadece kendi ıpımdekilier ile oynayabiliyorum şöyle diyolar IpChicken deki ıp yi yaz o zaman düzelir o zamanda port hatası veriyor anladın mı :D

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
eskiden localhost yada local:host yazınca oluyordu ama aynı ip ve sonuna :25565 yazarak girilmesi lazım ben eskiden giriyodum unuttum sanırım localhost ileydi.

Tek başına:
hiç uğraşma oyundayken /publish yaz.
Çıkan port numarasını aklında tut.
aynı modeme bağlı başka pcden gircekken ipconfig yazıncaki IPv4 adresinin sonuna 192.168.0.0:5566 diye yaz attım ben bunu

Diğerleriyle:
Wat???
Kesin biyerde yanlışın var dostum. O IP yi ve :25565 yazınca hala olmuyorsa port yanlış açılmış olabilir. (port hatası verdiğine göre) veya server.properties teki port=25565 olduğundan emin ol.

Olmadı Türk işi çözüm:
Kapat aç modemi düzelir olmadı portu kaldır tekrar düzgün yap olmadı modemi camdan aşa at kesin çalışmaz :D (çalışır dicektim yalan olmasın XD)

Cevaplaya basmadan havai fişek başladı evin dibinde :D

♪≤V4m91r3≥♪

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hani Server.prosperties dosyasına girdim orda server-ıp= bölümüne cmd deki ıpyi (cmd de ıpconfig yazınca çıkan ıp) yerdeki ıp yi yazdım sadece kendi ıpımdekilier ile oynayabiliyorum şöyle diyolar IpChicken deki ıp yi yaz o zaman düzelir o zamanda port hatası veriyor anladın mı :D
Hı sen server kurma olayını diosun :D[DOUBLEPOST=1407588655,1407588464][/DOUBLEPOST]Parasız en kısa çözüm : Hamachi
Paralı en kısa çözüm : Nitrado
Korsan en kısa çözüm : No-IP (Karşıdakilerin dns değiştirmesi gerek seninde)
Diğer Çözüm : Valla bilmiom :D

Yanlış anlamışım ama kalsın :/[DOUBLEPOST=1407588824][/DOUBLEPOST]
Portu doğru girmediğinden, modemiini port açtıktan sonra kapatıp açtığından, CMD'deki IP yi yanlış girdiğinden olabilir (üstte yazıosa affola okumadım)[DOUBLEPOST=1407588902][/DOUBLEPOST]
eskiden localhost yada local:host yazınca oluyordu ama aynı ip ve sonuna :25565 yazarak girilmesi lazım ben eskiden giriyodum unuttum sanırım localhost ileydi.

Tek başına:
hiç uğraşma oyundayken /publish yaz.
Çıkan port numarasını aklında tut.
aynı modeme bağlı başka pcden gircekken ipconfig yazıncaki IPv4 adresinin sonuna 192.168.0.0:5566 diye yaz attım ben bunu

Diğerleriyle:
Wat???
Kesin biyerde yanlışın var dostum. O IP yi ve :25565 yazınca hala olmuyorsa port yanlış açılmış olabilir. (port hatası verdiğine göre) veya server.properties teki port=25565 olduğundan emin ol.

Olmadı Türk işi çözüm:
Kapat aç modemi düzelir olmadı portu kaldır tekrar düzgün yap olmadı modemi camdan aşa at kesin çalışmaz :D (çalışır dicektim yalan olmasın XD)

Cevaplaya basmadan havai fişek başladı evin dibinde :D
Bu arada PORT hatası verince sorun sadece portta olmuyo :D
Hertürlü yanlış yazım olıabiliyor.

RyanMich

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bukkitmi ?
Eger bukkitse
(
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE
)

Boyle yaziyorsan bide sunu dene
(
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false
PAUSE
)

♪≤V4m91r3≥♪

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bukkitmi ?
Eger bukkitse
(
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE
)

Boyle yaziyorsan bide sunu dene
(
java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o false
PAUSE
)
Kardeşim canım cicim PORT diyo PORT ! ! ! ! !
Adam bilio onu yapmayı !
Ve 2sinin arasından alttaki doğru