Sadece Babİl // En Kapsamlı Hikayeli Türk Haritası

Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    298

blackwolf45

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim cok güzel olmus eline saglık cok bilhilendirici olmuş. Devamını sabırsızlıkla bekliyorum

ferminecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ahaha! Dostlar kusura bakmayın reklam gibi olucak ama oynamayanlar izlemesin lütfen :) oynadıktan sonra izleyin.
-sıpoylır-spoiler-
Gemiye öyle bir yerden bindim ki... :çakmak:

sbn01

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Güzeldi kardeşim ellerine sağlık ama bir hata keşfettim.

senaryo eskiyi anlatıyo diyosun ama bu oynadığımız karakterin babası babilin kulesine kaçmış olduğunu ve bilim adamlarının orada fazla yaşayamayacağını söylüyolar diyor ??

InfernoLady

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Deniyorum Kardeşim.Daha doğrusu yükleniyor.Bende map yapacağım. Benim maplarımda güzel olacak :)
Saygılarla, [ιɴғerɴolαdy] [2З] [мppr] ...[DOUBLEPOST=1394392510,1394391622][/DOUBLEPOST]
Deniyorum Kardeşim.Daha doğrusu yükleniyor.Bende map yapacağım. Benim maplarımda güzel olacak :)
Saygılarla, [ιɴғerɴolαdy] [2З] [мppr] ...
$üpermi$ $üpeR :) Devam etsin hatta birlikte yapabiliriz.
Saygılarla, [ιɴғerɴolαdy] [2З] [мppr] ...

maymunokey

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok güzel ve anlamlı yapılmış sonunda çocuk gibi ağladım :( devamı gelsin lütfen lütfen

ademirbas17

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
4 GB İNTERNETİM OLMASINA RAĞMEN SIRF HERKESİN YORUMLARINI GÖZE ALARAK İNDİRİYORUM.BAKALIM NASIL ?:D

Girayhan MANDIRALI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tamamını bitirdim.Kardeşim hakikaten helal olsun süper bir çalışma olmuş. Hikaye ve babil süper olmuş. Devamını ve başka çalışmalarını da merakla bekliyoruz.

brking1907

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar gördüğüm en iyi adv maplerinden en sonundada duygulanmadım değil yani :)