Saçma Sapan Animasyon 4 "LANET ANİMECİLER"

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
I FRİCKİN HATE U DİE
*FEELİNGS HURT*
asosyalsaniz bi kendinize çeki düzen verin

hee senin derdin başkaymış sanırım sende o asosyallerdensin :D tek fark anime izlemiyorsun
Bir dakika ya sen ne demeye çalışıyorsun?
Bildiğimiz bizlere Asosyal dedi. Her anime izleyen asosyal mi olmak zorunda? Onu bırak da Asosyallik kötü bir şey mi?
Bir insana hakaret ettiğinin farkında mısın?

Zorin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anime izliyorum ve asosyelim. İnsanlarla bağlantım yok denecek kadar az.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Anime izliyorum ve asosyelim. İnsanlarla bağlantım yok denecek kadar az.
Evet, ben de öyleyim. Okul dışında yemek almak için bile olsa dışarı çıkmıyorum. Üstüne üstlük her gün RPG oynuyorum ve üstüne 4 saat kadar da müzik dinliyorum. 1300 Fotoğraflık Hentayi arşivim ve 300 fotoğraf yüklenmiş yepyeni bir Tumblr Hentaü blogum var. Üstüne bir de 4 haftada 300 saat kadar Terraria oynadım. Kendi kendime Kendo çalışıyorum. Başkalarına kötü gelebilir.

AlperSonDestan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu gifi yapmakla asosyallik ne alaka şimdi.
Sanal ortama önem vermek asosyalliğe giriştir :)
muhammed kimseye hakaret etmiyorum.2 sene önce bende asosyaldim gerçekten hoş bir şey değilbundan kurtulmak için önce farkına varman lazım.Bu şekilde hayat bir yere gitmez bir sürü şey kaçırırsın.İleri gittiysem kusura bakmayın ama düşündüklerim böyle.
bu foruma bir üyenin konusuna cevap yazmak için üye olmuştum işim kalmadı artık bundan sonraki yazdıklarınızı göremicem.Hadi kendinize iyi bakın sayonora

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
muhammed kimseye hakaret etmiyorum.2 sene önce bende asosyaldim gerçekten hoş bir şey değilbundan kurtulmak için önce farkına varman lazım.Bu şekilde hayat bir yere gitmez bir sürü şey kaçırırsın.İleri gittiysem kusura bakmayın ama düşündüklerim böyle.
bu foruma bir üyenin konusuna cevap yazmak için üye olmuştum işim kalmadı artık bundan sonraki yazdıklarınızı göremicem.Hadi kendinize iyi bakın sayonora
ben sanal ortamdada normal hayatımada eşit ağırlık veriyorum :S asosyal falan değülüm.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ben halimden memnunum. Aptal kaynayan bir topluluk olan "Gerçekliğe" de girmeyi planlamıyorum. Kaçıracağım şeyler pek de umrumda değil. Nasıl bir yük olduğunun da farkındayım. Kurtulmak istesem zaten kurtulurdum. İleri gittin evet.
ben sanal ortamdada normal hayatımada eşit ağırlık veriyorum :S asosyal falan değülüm.
Benim sanal Ortam %89 yer kaplıyor .s

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
TAMAM DA BURDA BIR JAPON VAR ) HAKARET OLARAK ALGILIYORUM,KARISMA SANANE
Adam da kendince eğlenmiş, karışma sanane?

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anime ne la daha düzgün bi isim bulamamışlar mı bu türe..

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Anime ne la daha düzgün bi isim bulamamışlar mı bu türe..
Nasıl yazıldığında Küfür/Hakaret'e giren bir kelimedeki gibi rol yapıp insanları kendinize karşı kışkırtıp kavga çıkarırsınız Ver. 1.9 *

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
izlerken iyi soylerken kotu oh cok rahat bir milletmis

• Beğen
Reactions: DIO

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl yazıldığında Küfür/Hakaret'e giren bir kelimedeki gibi rol yapıp insanları kendinize karşı kışkırtıp kavga çıkarırsınız Ver. 1.9
Küfürden çok yumuşak bir kelime.. Patik gibi bişi..

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali