Sabahları dinç kalkmak için ne yapmalıyım?

• Konuyu başlatan Texa
  • Başlangıç tarihi

BlueHide

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bendensin :D benim de okul 7.40'ta ben 6.50 de kalkıp giyinip çantayı hazırlayıp tekrar uyuyom[DOUBLEPOST=1396119988,1396119873][/DOUBLEPOST]
Olabilir ben de harry potter ve zümrüdüanka yoldaşlığı'nı (1000 küsür sayfa) aldığım gün bitirmiştim
Hayır direk 1000 sayfa biraz saçma gibi :D

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
O değilde tüm konuların konusu değişiyor birisi genel sohbet bölümünde sohbet bölümü açsa çok iyi olur :)

T

Texa

Ziyaretçi
Sevdiğimiz bir kitap olduğu zaman ne kadar uzun olursa olsun bence aynı gün bitirilebilir. Einstein ampulu bulmak için yaptığı binlerce deneme sonunda 'Hiç çalışmadım, çünkü istekliydim.' demiştir.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Sevdiğimiz bir kitap olduğu zaman ne kadar uzun olursa olsun bence aynı gün bitirilebilir. Einstein ampulu bulmak için yaptığı binlerce deneme sonunda 'Hiç çalışmadım, çünkü istekliydim.' demiştir.
Tam failsin einstein ampulü mu buldu

Tapatalk ile; hala abone olmadınız mı? youtube.com/mrsarikirmizi

Raiden_Hartnell

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bin Yılın Faili :SADASDQWASDASd Görende Sanıcak Görgülü Bilgili Adam :ASDasd

Yeselectro

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yıllardır 3 değilde 4 saat uyuyarak okula gidiyorum, dinç kalkıyorum ancak üzerimde bir uyuşukluk oluyor. Bunu ancak öğle uykularıyla sağlayabiliyorum.
Hayır, Az Saat Uyunulursa Daha Yorgun Olunur. Önceki Günün Uyku İhtiyacı 2'ye Katlanır.
Eğer Yapacak Hiçbirşeyin Yoksa Öğlenler 2 Saat Uyu Derim. Sonra Akşama Kadar Bekle. Akşam 12'de de yat.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Işığı bulan adam Alexander Graham Bell değilmiydi?
G. Not: Ciddiye aldıyasn koş çay getir.