Rush Nasıl Oynanır ?

HidesaburaUeno

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Konuma Hoşgeldiniz. Aranızda Bilmeyenler Varmı Bilmiyorum Fakat Kesinlikle Okumanızı Tavsiye Ediyorum. Bu Konuyu Açma Sebebim İse Küçük Yaştaki Arkadaşlarımızın Oyunun Amacını Anlayamaması ve Salak Saçma İşler Yapıp, Takım Üyelerini Trollemesi.

Rush Nedir ?
Rush, Bir Nevi Skyblock ve Skywars Benzeri Takım Oyunudur.

Rush'ın Amacı Nedir ?
Rush'ın Amacı, Adanızı ve Yatağınızı da Koruyarak Diğer Takımların Yataklarını TnT İle Patlatıp Son Kalan Takım Olabilmektir.

Rush Nasıl Oynanır ?
Oyunda Sarı, Mavi, Kırmızı ve Yeşil Olmak Üzere Toplam 4 Takım Bulunur. Her Takımda 5 Kişi Bulunur. Her Takımın Kendi Adası Vardır ve Adanın Ortasından Bronze, :demir: ve :altın: Çıkar. (Çıkan İtemler SonOyuncu Sunucusuna Göredir Başka Sunucularda Farklılık Gösterebilir ) Ayrıca Adada 4 Adet Köylü Bulunmaktadır. Köylülerin Biri :dpantolon:, Biri :kbiftek: Biri :odun: ve Diğeri İse :tçapa: Verir. Adanın Ortasından Aldığınız İtemlerle Farklı Eşyalar Yaparak Hayatta Kalmaya Çalışacaksınız.

Rush'da Alınabilecek Bazı Eşyalar

BLOKLAR

Kum Taşı= 1 Bronze = 4 Adet.
End Taşı = 4 Bronze = 1 Adet.
Tuğla = 4 Silver = 1 Adet

YEMEKLER
4 Bronze = 2 :kbiftek:
1 Silver = 1 Altın Elma

ZIRHLAR
1 Bronze : (takımınızın rengine göre) Boyalı Deri Zırh (kafalık, :dpantolon: ve ayakkabı)
1 :demir: : 1 Zincir Zırh (zırhların 3 :demir:, 7 :demir: olarak fiyatına göre seviyeleri artmaktadır)
SİLAHLAR :
3 :demir: = Oyunun En Baba İtemi = TnT
1 :altın: = TnT'yi Patlatabilmemiz İçin Gereken :çakmak:
1 :demir: = Demir Kılıç (zırhlarda olduğu gibi seviyeleri değişmektedir)

Rehberim Şu Anlık Bu Kadardır. Daha Sonra Aklıma Gelirse Rehbere Ekleyeceğim. Ayrıca Rehberi Güzel Olması Amacıyla Smiley'lerle Zenginleştirdim. Umarım Beğenirsiniz. :) İYİ FORUMLAR...

Son düzenleme:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Sanırım 1 fail var o da bronz=kum taşı 16=64 1=4 Ama yeni başlayanlara ideal bir rehber

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir konu bilmeyenler için faydalı!

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Güzel olmuş ancak bu bir rehber değil oyunu tanıtıyorsun rehber olsaydı gidip tnt ile adamların yatağını falan patlatırsın gibi gidip uzaması lazımdı rush'u tanıtmışsın ama güzel ^_^

HidesaburaUeno

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güzel olmus ^.^
ama berbat görünüo kendimi bile koruyamıyorum bir de yatagı koruycam -_-
Valla Ben Çok Rahat Koruyorum ? Tepeye Kule Yapıp Okla Dalıyorum :)
Güzel olmuş ancak bu bir rehber değil oyunu tanıtıyorsun rehber olsaydı gidip tnt ile adamların yatağını falan patlatırsın gibi gidip uzaması lazımdı rush'u tanıtmışsın ama güzel ^_^
Eyvallah Saol :)
üşenmeden bi video ceksen daha ii olabilir ^.^
Malesef Çekemem. Hayat Şartları :(

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ben hiç rush oynamamıştım merak ettim şimdi

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben hiç rush oynamamıştım merak ettim şimdi
Gece gir bak derim gündüzleri dolu oluyor genelde gece düzgün denilebilecek kişiler oluyor seninle aynı takımda olan kişi gelir duvarını kırar tipi kişiler olmuyor pek .-.
Uzun da sürebiliyor ona göre gir ben bir oyuna 1'de girmiştim 1:30'u geçik çıkmıştım ki hala devam ediyordu ^_^

Mert_Kurt

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rushta resilience açtınızmı keyfinize keyif katarsınız :-)

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ah şu Türkler yok mu hileyi köküne kadar kullanırlar ^_^ (çoğu en azından örneğin @Mert_Kurt ...)
Hileyi beceremiyorsan indirir kullanırsın ama BECEREMEDİĞİN işte kullanırsın oyunun zevkini kaçırmak için değil,siz gidiyorsunuz sırf yenmek için zevk almayı unutuyorsunuz hile kullanarak yendiğiniz için zevk alıyorsunuz da kendinizden utanın derim.
Eğlendiğin için oyun oynuyorsun oyunu mahvetmek için değil.
Karşı takımı yeniyorsan ve sana bir şey demiyorlarsa anla ki senin gibi olmak,seni eğlendirmek istemiyorlardır.

HidesaburaUeno

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Rushta resilience açtınızmı keyfinize keyif katarsınız :-)
Al İşte. Sen ve Senin Gibi İnsanlardan Nefret Ediyorum Ya. İşiniz Gücünüz Hile Lan Anca Hile Bilirsiniz. Hilesiz Oynamak Diye bir şey Bilmez Misin Kardeşim Sen ? Ve Lütfen Birdaha Benim Konularıma Cevap Verme Olur mu ? Senin Gibileri Miğdemi Bulandırıyor ! Ve Ayrıca Sen Hile Kullanıyorsan Ya abisin Yada Ezme, Beceriksizin Teki. Yasak Olmasaydı Daha Yazardım Ama Senin Gibi Hileci özür dilerim, Adi İnsanlar Uğruna Kendimi Yoramayacağımı Öğrendim...

Ah şu Türkler yok mu hileyi köküne kadar kullanırlar ^_^ (çoğu en azından örneğin @Mert_Kurt ...)
Hileyi beceremiyorsan indirir kullanırsın ama BECEREMEDİĞİN işte kullanırsın oyunun zevkini kaçırmak için değil,siz gidiyorsunuz sırf yenmek için zevk almayı unutuyorsunuz hile kullanarak yendiğiniz için zevk alıyorsunuz da kendinizden utanın derim.
Eğlendiğin için oyun oynuyorsun oyunu mahvetmek için değil.
Karşı takımı yeniyorsan ve sana bir şey demiyorlarsa anla ki senin gibi olmak,seni eğlendirmek istemiyorlardır.

HELAL OLSUN KARDEŞİM. ÇOK İYİ ÖZETLEDİN.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
biz aramızda oynarken 4 takım birleşik kale kurmuştuk :D