Rpg map yapmayı düşünüyorum

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapma ya , üzüldüm senin adına bulursun bir şekilde umarım
Eski bilgisayardayı çöp oldu o bilgisayar. Arkadaşıma da vermiştim ama onun da harrddisk bulamam artık ama eğlendiğime değidi.
The Legend of Notch: Reincarnation diye bir mod var. Modlu RPG harita olarak başlamıştı şimdi devasa bir mod halinde. Sanırım yapımcısı artık güncellemiyor ama bir göz at hayal ettiğin şeye benziyor olabilir.

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İstersen build de yardim edebilirim,wow u oynadım ve eakiden sıkı bir rpg oyuncusuydum.Yani yapmaktan zevk alırım.

GarrosHellsmile

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İstersen build de yardim edebilirim,wow u oynadım ve eakiden sıkı bir rpg oyuncusuydum.Yani yapmaktan zevk alırım.
Build konusunda çok kötüyüm ben bu nedenle bir arkadaşım halledecek o kısmı ama senle iletişime geçmeyi düşüneceğim :)

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Su anda 2 serverde builderlik yapiyorum ama iyi bir fikir oldugu icin serverleri 2.plana atarım seve seve

GarrosHellsmile

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Su anda 2 serverde builderlik yapiyorum ama iyi bir fikir oldugu icin serverleri 2.plana atarım seve seve
Aslında işbirliği yapmayı bende çok isterim. Ben işin mod ve hikaye kısmıyla ilgilenirken arkadaşım ve sen müsait oldukça o dünyayı yaratabilirsiniz. Çok memnun olurum beraber çalışmaktan :)

berkcan366

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam.önemli hususlarida artik yarin skypeden konusur

LostRunner

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elf ler :( o konuyu ilk ben seçmiştim bkz. Elf'in gözyaşı.
Heveslisin gibi görüyorum. Böyle devam edersen(sıkılmadan) güzel şeyler çıkarta bilirsin. He bide demişsin 1 yıl diye şöyle açıklıyım ben haftada 1 veya 2 haftada 1 bazen sadece ayda 1 kendi mapımla ilgileniyorum ve yarısı bitti geniş kapsamlı olduğunuda söyleye bilirim. Eğer fikrin varsa yapacakların hakkında kolay yapar bitirirsin fakat yapacakların hakkında bi fikrin yoksa zor olur. Fikir derken ne demek istiyorum şöyle açıklıyım. Misal olarak bir yer altı şehrini ele alalım. Yeri kazarsın veya we ile brush komutuyla direk hızlıca silersin. Her neyse sonra içeriyi boşalttıktan sonra duvarlarıda yaptın. Evet şimdi fikre geldik burada ne yapıcaz konusu onuda sen düşün :) Takip ediyorum. Eğer proje çöp olmassa güzel bir şey çıkabilir.

GarrosHellsmile

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Elf ler :( o konuyu ilk ben seçmiştim bkz. Elf'in gözyaşı.
Heveslisin gibi görüyorum. Böyle devam edersen(sıkılmadan) güzel şeyler çıkarta bilirsin. He bide demişsin 1 yıl diye şöyle açıklıyım ben haftada 1 veya 2 haftada 1 bazen sadece ayda 1 kendi mapımla ilgileniyorum ve yarısı bitti geniş kapsamlı olduğunuda söyleye bilirim. Eğer fikrin varsa yapacakların hakkında kolay yapar bitirirsin fakat yapacakların hakkında bi fikrin yoksa zor olur. Fikir derken ne demek istiyorum şöyle açıklıyım. Misal olarak bir yer altı şehrini ele alalım. Yeri kazarsın veya we ile brush komutuyla direk hızlıca silersin. Her neyse sonra içeriyi boşalttıktan sonra duvarlarıda yaptın. Evet şimdi fikre geldik burada ne yapıcaz konusu onuda sen düşün :) Takip ediyorum. Eğer proje çöp olmassa güzel bir şey çıkabilir.
Fikir konusunda kendimi üretken görüyorum aslında :D Build kısmıyla ben ilgilenmiyorum zaten, Fantastik bir dünyada kötü amaçları olan bir ırka karşı verilen savaş bana iyi bir başlangıç gibi geliyor. Tabi çok yüzeysel görünüyor böyle söyleyince :D Hikayenin içinde farklı hikayeler de yaratmayı düşünüyorum ve easter egg denilen şeyler hep hoşuma gitmiştir. O tür şeyler hazırlayabilirim. Oyunun temeli görevler olacak hikayeyi bu sayede öğrenecek oyuncular, onun haricinde oyun içinde kitaplar hazırlayacağım vs. umarım düşündüğüm şeyler hoşunuza gider, bende bunu başarabilirim :)

LostRunner

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fikir konusunda kendimi üretken görüyorum aslında :D Build kısmıyla ben ilgilenmiyorum zaten, Fantastik bir dünyada kötü amaçları olan bir ırka karşı verilen savaş bana iyi bir başlangıç gibi geliyor. Tabi çok yüzeysel görünüyor böyle söyleyince :D Hikayenin içinde farklı hikayeler de yaratmayı düşünüyorum ve easter egg denilen şeyler hep hoşuma gitmiştir. O tür şeyler hazırlayabilirim. Oyunun temeli görevler olacak hikayeyi bu sayede öğrenecek oyuncular, onun haricinde oyun içinde kitaplar hazırlayacağım vs. umarım düşündüğüm şeyler hoşunuza gider, bende bunu başarabilirim :)
Umarım başarırsın. Bide konular konuları açsın sürükleyici olur ben kitap yazıyorum mesela hep öyle yapıyorum. Mapında başarılar. Birşeye ihtiyacın olursa bir mesaj uzaklıktayım.