RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne Zamana Biter Güzel Olmuş Demoda Kafa Gitti Ondan :D
Demodaki birkaç görev mapin full'ünde değiştirildi köye yeni şeyler eklendi birsürü köy kale dungeon vb. eklendi full'ünün çıkmasına ben bile sabırsızlıkla bekliyorum :D Bu gidişle kendi mapımı zevkle oynayacağım :D[DOUBLEPOST=1435924284,1435924232][/DOUBLEPOST]
Hangi modlar gerekli?
modLAR'a gerek yok MOD gerekli :) CustomNpc sadece oda npc ekleyip rpg havası katmak amaçlı customnpc zaten tek başına herşeyi görüyor ^^

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
haritayı yaptığınız sunucu modlu mu yoksa pluginlimi?

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm anladım, daha kolay bitirebilirdiniz

Cato1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeş sürüm 1.5.2 diyorsunuz ama biraz 1.5.2 sorunlu olmazmı ?
bir de 1.5.2 serverlara çok girmiyor onun için :)

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş sürüm 1.5.2 diyorsunuz ama biraz 1.5.2 sorunlu olmazmı ?
bir de 1.5.2 serverlara çok girmiyor onun için :)
CustomNpc modu 1.5.2 de daha kullanışlı olduğu için kullanıyoruz, ayrıca sunucu demişken neyden bahsettiniz?

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MAPIN BUİLDİ BİTMİŞTİR NPC'LER EN YAKIN ZAMANDA BİTİRİLİP FORUMA FULL LİNK ATILACAKTIR! :)

darkona

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beyler o şatoyu tek başıma yaptım kendileri yaptıklarını söylerlerse inanmayın :S

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beyler o şatoyu tek başıma yaptım kendileri yaptıklarını söylerlerse inanmayın :S
:D aynen kumdan kale darkonaya aittir benim cektigim surlari yardimlarimi falan unutma ama .s

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dextr1ex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Demodaki birkaç görev mapin full'ünde değiştirildi köye yeni şeyler eklendi birsürü köy kale dungeon vb. eklendi full'ünün çıkmasına ben bile sabırsızlıkla bekliyorum :D Bu gidişle kendi mapımı zevkle oynayacağım :D[DOUBLEPOST=1435924284,1435924232][/DOUBLEPOST]
modLAR'a gerek yok MOD gerekli :) CustomNpc sadece oda npc ekleyip rpg havası katmak amaçlı customnpc zaten tek başına herşeyi görüyor ^^

Dün The Ender Scrolls diye bir map oynadım onda kristaller tp ci diyorki 13. ana göreve gelmeden girmemelisin diyor ve girdirtmiyor, ama 13. göreve geldiğinde oraya gidebiliyon nasıl olur ? Youtube da falan hiç bunla ilgili hiçbir video yok.