RPG - Choose Your Side ( BEKLENEN HARİTA EN SONUNDA ÇIKTI! )

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Bunu bana söyleme hakkına sahip olduğunu düşünmüyorum abdullah, seninle benim aramdaki tek fark benim milletin yanlışlarını söylüyorken senin benim onların yanlışlarını söylememe kızman.
Yaptığı şeye de laf etmedim zaten, sadece uzun süre geçerse oynamayacağımı belirttim.
:( ortaya bir şeyler koydukdan sonra insanları eleştirirsen daha iyi olur...eleştirme hakkın var ama bunlar genellikle bilgisizce yapılan eleştiri oldugu için insanların hevesini kırıyor... istersen dahada açıklayabilirim

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
:( ortaya bir şeyler koydukdan sonra insanları eleştirirsen daha iyi olur...eleştirme hakkın var ama bunlar genellikle bilgisizce yapılan eleştiri oldugu için insanların hevesini kırıyor... istersen dahada açıklayabilirim
Tamam, tamam, anladım. Sadece neden bu kadar sürdüğünü merak etmiştim ama dikkatli okumamışım, yukarda "Okul Nedeniyle Ara Verildi" yazıyormuş.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
=DUYURU=
kendi başıma yapımlar çok uzun sürüyor çünkü haritayı gerçekten büyük yapıyorum bu nedenle benimle yapımlara devam edicek biri lazım ulaşmak istiyen
bana özelden mesaj yollayabilir :)

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence bir rpg oyununda olması gerekenler:
-Birsürü gurup ve görevleri ve görev ödülleri
-en az 24 saatlik gameplay(seninki o kadar kısa olmasın)
-skyrimdeki gibi stat geliştirme
-Köle falan olsun yanında dövüşecek
-özel güçler(kesin yapaayacaksındır ama neyse)
-biraz easter egg(eğer saklamada iyi deilim diyosan yapma
-daha fazla ırk ve harita
-500+ görev
-Level sistemi(bunu da yaparsan yuh yani)
-Daha fazla sınıf(mesela hızlı koşan bir sınıf olabilir)
-Geliştirilebilir binekler
-Canavardan item kasılma
-Demirci olmak(kendimiz baltayla aşağıdaki gereken itemleri atınca baltayla sağ tıklayıp item yapmak
-İtemlerin kırılmaması(bu sana bağlı)
-Çeşitli dünyalar(bundan kastım farklı chunklara gizlice yapmak
-Özel güçlü boss(mesela bir skeleton ok yağdırsın
Daha var ama bunların çeyreğini zor yaparsın eminim fikirlerimi al bakalım[DOUBLEPOST=1435248598,1435248148][/DOUBLEPOST]
-500+ görev
-Canavardan item kasılma
-Demirci olmak(kendimiz baltayla aşağıdaki gereken itemleri atınca baltayla sağ tıklayıp item yapmak
Daha var ama bunların çeyreğini zor yaparsın eminim fikirlerimi al bakalım
Yanıt verirsen sevinirim Haritayı 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000k gözle bekliyorum :D

Son düzenleme:

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-500+ görev
-Canavardan item kasılma
Daha var ama bunların çeyreğini zor yaparsın eminim fikirlerimi al bakalım[DOUBLEPOST=1435248598,1435248148][/DOUBLEPOST]
Yanıt verirsen sevinirim Haritayı 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000k gözle bekliyorum :D
-birsürü grup ve görev ve görev ödüller zaten yapıldı ! :) ( Örnek vericek olursak bilmemne avcıları, krokelkerlar, diğer ırklar, haydutlar, Kule gardiyanları vb. )
-Stat geliştirme enchantlar ile kuvvetleniyorsunuz işte :)
-en az 24 o kadar kısa olmasın? bu dediğino gerçekten çok uzun sürer günümüzdeki bilgisayar oyunları bile yaklaşık 4-5 saatlik gameplay süresi tanıyor. Örnek Ortalama Ryse Son Of Rome 6 saat sürüyor, The Order 1886 7 saat sürüyor. Bunları hangi firmalar kaç kişiyle geliştiriyor ben tek başıma 24 saati aşkın yapmam için senelerimi vermem lazım gibi:)
-Yanımızda dövüşecek bir sürü kişi satın alınabiliyor , köle satışlarından köleler, askerler... :)
-Özel güçler yapmadım ama yapıcaksam bir mod daha yüklememiz gerek ne diyorsunuz bu işe? :D
-easter egg zaten var hatta örn. han yöneticisinden buralarla ilgili söylentiler var mı? diyerek easter egg yerlerinin İPUÇLARINI öğrenebilrisiniz. Aynısı evlenince
karınız ilede yapabileceksiniz :)
-Şuanda 3 adet ırk bulunmakta dahada eklenecek.
-500+ görev yapmayı çalışacağım şuanda 35-40 civarı var.
-Level sistemini yapabilirim level atladıkça stat geliştirme olur ama dediğim gibi +1 mod daha eklemem lazım 2 mod olucak yani
-Sınıfınızı kendi belirlediğiniz eşyalar ile kendiniz yapıcaksınız :)
-Geliştirilebilir binek olmayacak çünkü binek yapmayı planlamıyorum :( bunun yerine haritadaki yolculuk yaptıran tüccarla konuşup ücret karşılığında yolculuk yapıcaksınız
-zindanlar vb. yerler var bunlar sayesinde item kasabilirsiniz tabi canavarların yeniden doğma süresi birkaç gün. Buda item kasmayı zorlaştırması için yapıldı
-Demirci olmak yerine demirci dükkanı satın alıp oradaki çalışanlara kılıç yapmak istiyorum diyorsunuz oda malzemeleri veriyor. malzemeleri toplayıp götürünce kılıcınızı dövüp size veriyor :)
-İtemler kırılıcak buda oyuna zorluk vericek tabi kırılmayan itemlerede olucak.
-Çeşitli dünyalardan emin değilim :/
-Özel güçlü bosslar yapıldı örn. Krokelker boss'u zehirli tükürüyor :D
daha verseydin iyi olurdu yarısından çoğunu yaptım zaten :)
Haritada bayağı şey tamam tek eksikler buildler kaleler falan daha yapılmadı harita uzun sürsün diyede bayağı çok şey inşaat etmem gerekiyor :/

Son düzenleme:

Hogwards

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Daha iyi bir builder bulmanız şart bu işe adayım isterseniz ben olabilirim ancak ücretli çalışıyorum

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmm garip ama haritanız iyi gibi birde para sistemi şöyle olsun

şöyle 99 bronz=1 gümüş 99 gümüş=1 altım 99 altın=platin 99 platin=1 elmas 99 elmas=Kral parası

Eşya gurupları(renklerine göre beyaz en kötü gri beyazdan üstün yeşil griden üstün mavi yeşilden üstün mor maviden üstün turuncu mordan üstün kırmızı turuncudan üstün birde Kral parasıyla alınan Kral eşyaları olabilir misal gümüş yada bronz canavarlardan çıkar bi de ışınlanma eklenirse süper olur yaa bildiğin rpg oyunu niyetine oynarım ama gameplay uzun olmalı mmorpg olmadığı için pvp olmayacak ama şöyle bişe olabilir
Rastgele arena diye bir yer olur orda rastgele mob spawn olur her 10 minecraft gününde bir(çıkacak şey 1 level mobdan bossa kadar her şey olabilir.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm garip ama haritanız iyi gibi birde para sistemi şöyle olsun

şöyle 99 bronz=1 gümüş 99 gümüş=1 altım 99 altın=platin 99 platin=1 elmas 99 elmas=Kral parası

Eşya gurupları(renklerine göre beyaz en kötü gri beyazdan üstün yeşil griden üstün mavi yeşilden üstün mor maviden üstün turuncu mordan üstün kırmızı turuncudan üstün birde Kral parasıyla alınan Kral eşyaları olabilir misal gümüş yada bronz canavarlardan çıkar bi de ışınlanma eklenirse süper olur yaa bildiğin rpg oyunu niyetine oynarım ama gameplay uzun olmalı mmorpg olmadığı için pvp olmayacak ama şöyle bişe olabilir
Rastgele arena diye bir yer olur orda rastgele mob spawn olur her 10 minecraft gününde bir(çıkacak şey 1 level mobdan bossa kadar her şey olabilir.
son yazdığın çok hoşuma gitti fikir için teşekkürler bir arena yapıcağım! :) dövüşerek para ve şan şöhret kazanılan bir arena. Rising 3'teki gibi. Ne kadar müthiş bir fikir bu böyle :D

darkona

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş ben iyi düzey redtone command block vb. biliyorum buildimde fena değil sana bu mapte yardım etmek isterim skype:YiğitEfeİREN(Vişnelma)

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş ben iyi düzey redtone command block vb. biliyorum buildimde fena değil sana bu mapte yardım etmek isterim skype:YiğitEfeİREN(Vişnelma)
bana özelden ulaş :)
:)[DOUBLEPOST=1435262850,1435259526][/DOUBLEPOST]YENİ GÖRSELLER:

Aşık Olma Evreleri Yapılırken :) :

Junitre İle Yapımlar Son Sürat Devam Ediyor :D

Son düzenleme:

junitre

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • (Haritanın Çoğu Bittmişti Öyle Ben Geldim) :)

Son düzenleme:

dextr1ex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
-birsürü grup ve görev ve görev ödüller zaten yapıldı ! :) ( Örnek vericek olursak bilmemne avcıları, krokelkerlar, diğer ırklar, haydutlar, Kule gardiyanları vb. )
-Stat geliştirme enchantlar ile kuvvetleniyorsunuz işte :)
-en az 24 o kadar kısa olmasın? bu dediğino gerçekten çok uzun sürer günümüzdeki bilgisayar oyunları bile yaklaşık 4-5 saatlik gameplay süresi tanıyor. Örnek Ortalama Ryse Son Of Rome 6 saat sürüyor, The Order 1886 7 saat sürüyor. Bunları hangi firmalar kaç kişiyle geliştiriyor ben tek başıma 24 saati aşkın yapmam için senelerimi vermem lazım gibi:)
-Yanımızda dövüşecek bir sürü kişi satın alınabiliyor , köle satışlarından köleler, askerler... :)
-Özel güçler yapmadım ama yapıcaksam bir mod daha yüklememiz gerek ne diyorsunuz bu işe? :D
-easter egg zaten var hatta örn. han yöneticisinden buralarla ilgili söylentiler var mı? diyerek easter egg yerlerinin İPUÇLARINI öğrenebilrisiniz. Aynısı evlenince
karınız ilede yapabileceksiniz :)
-Şuanda 3 adet ırk bulunmakta dahada eklenecek.
-500+ görev yapmayı çalışacağım şuanda 35-40 civarı var.
-Level sistemini yapabilirim level atladıkça stat geliştirme olur ama dediğim gibi +1 mod daha eklemem lazım 2 mod olucak yani
-Sınıfınızı kendi belirlediğiniz eşyalar ile kendiniz yapıcaksınız :)
-Geliştirilebilir binek olmayacak çünkü binek yapmayı planlamıyorum :( bunun yerine haritadaki yolculuk yaptıran tüccarla konuşup ücret karşılığında yolculuk yapıcaksınız
-zindanlar vb. yerler var bunlar sayesinde item kasabilirsiniz tabi canavarların yeniden doğma süresi birkaç gün. Buda item kasmayı zorlaştırması için yapıldı
-Demirci olmak yerine demirci dükkanı satın alıp oradaki çalışanlara kılıç yapmak istiyorum diyorsunuz oda malzemeleri veriyor. malzemeleri toplayıp götürünce kılıcınızı dövüp size veriyor :)
-İtemler kırılıcak buda oyuna zorluk vericek tabi kırılmayan itemlerede olucak.
-Çeşitli dünyalardan emin değilim :/
-Özel güçlü bosslar yapıldı örn. Krokelker boss'u zehirli tükürüyor :D
daha verseydin iyi olurdu yarısından çoğunu yaptım zaten :)
Haritada bayağı şey tamam tek eksikler buildler kaleler falan daha yapılmadı harita uzun sürsün diyede bayağı çok şey inşaat etmem gerekiyor :/

Bende custom npc li map yapıyorumda npc ler saçma sapan yerlere dönüyor koltukta otururken tam ters yöne oturuyor ve topaç gibi dönüyor nasıl yapmam lazım ?

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bende custom npc li map yapıyorumda npc ler saçma sapan yerlere dönüyor koltukta otururken tam ters yöne oturuyor ve topaç gibi dönüyor nasıl yapmam lazım ?
Npc'ye o npc yaratma şeyi ile sağ tıkla açılan pencerede AI ye gir ardından movementin yanındaki edit butonuna bas çıkan küçük ekranda Rotation'u kapat ne yöne doğru sabit durması gerektiğini ayarla. Tamamdır :)

dextr1ex

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Npc'ye o npc yaratma şeyi ile sağ tıkla açılan pencerede AI ye gir ardından movementin yanındaki edit butonuna bas çıkan küçük ekranda Rotation'u kapat ne yöne doğru sabit durması gerektiğini ayarla. Tamamdır :)
Saol