ROYALNETWORK Sponsorunu Arıyor...

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Değerli Forum Üyeleri Ben Yasir ROYALNETWORK Sunucusunu Sahibiyim
Sunucunun Yeterli Miktarda Durumu Olmadığı İçin Sponsor Aramaya Karar Verdim Sponsorlar Gerçekten Sponsorun Güzel Özellikleri Var Ve Fiyat Aşırı Derecede Pahalı Değil Sebebi 4 Adet Sponsor Alacak Olmamızdandır

/---------------------\
OZELLIKLERI
*
SPONSOR Tagı
*Faction Bölümünde /VipStr,/Vipspd,/Vipair ve Tüm VIP Komutları
*SkyBlock Bölümünde 2 Golem,3 Mob Spawneri
*SkyWars Bölümünde 2000 Puan
*Özel Kendi Skypemden Destek(Özel Skypem Destek Skypesi Hariç)[/FONT]

*Lobide Tüm Pet,Müzik, Kostümler Ve Aletler
*Faction Ve SkyBlock Bölümünde Özel /Sponsor Komutu
*Faction Ve SkyBlock Bölümünde /Kit Sponsor Hakkı
*Özel VIP Sohbet Ve Sponsor Sohbete Giriş Hakkı
*Akademide Yüksek Rütbe İle Başlama

Ve Daha Birçok Özellik Bulunmaktadır Burda Minik Bir Bilgi Verdik Normalde VIP ler Her Bölüme Ayrı Olarak Alınmaktansa Bu Tüm Bölümlerde Geçerli Ve En İyi VIP Kadar Özelliği Bulunmaktadır Ve Süresi 1 Yerine 2 Aylıktır Gerçekten Baya Düşük Fiyata Geliyor.
Fiyatı Konuşmak İçin Forumdan Mesaj Atabilirsiniz
Forum Konumuz Konu Daha Güncellenmedi Yetkililer Bölümü Değişecektir Ve En Kısa Sürede Plugin Vs. Hakkı'nda Bilgi Veriecektir İyi Günler...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim sponsor sunucuya açılması için destekte bulunan belirli miktar para yardımı yapan kişidir gerekirse sunucuya ortak olarak alınır ama bu konu amacından çıkıp " VİP+ SATIYORUM ÇOK UCUZ GEL ABİ GEL " türü bir konu olmuş.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sponsor Görevi Ne ?
Sponsorun Görevi Para Yardımı Yaparak Sunucumuza Destek Yapmak Ve VIP Türü Özellikleri Var
Benim bildiğim sponsor sunucuya açılması için destekte bulunan belirli miktar para yardımı yapan kişidir gerekirse sunucuya ortak olarak alınır ama bu konu amacından çıkıp " VİP+ SATIYORUM ÇOK UCUZ GEL ABİ GEL " türü bir konu olmuş.
Bence Alakası Yok Ama Sizin Görüşünüzdür

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Galiba kararımı gayet doğru vermişim :)

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
aslında hiçde öle bir konu olmadı

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Örnek forumda sponsor tagı satılıyor, bu tag normal vip yerine birkaç aylık vip ücretini birden ödemeyi kabul etmek demek.
Bu avantaj olarak sunuluyor ve 1-2 ay kar etmemize yarıyor.​

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben şimdiye kadar sponsoru yanlış biliyormuşum :) Benim bildiğim sponsor kişiye yatırımda bulunan, kurucu ile aynı yetkilere sahip kişi. Serverin kazancından da payı var. Siz burda vipten filan bahsetmişsiniz. Yeni öğreniyorum sayenizde, sağolun :D

SecretForest

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben şimdiye kadar sponsoru yanlış biliyormuşum :) Benim bildiğim sponsor kişiye yatırımda bulunan, kurucu ile aynı yetkilere sahip kişi. Serverin kazancından da payı var. Siz burda vipten filan bahsetmişsiniz. Yeni öğreniyorum sayenizde, sağolun :D
Aslında sponsor sadece destek veren kişi olması gerekir.
Fakat türkiye şartlarında kimse karşılıksız iş yapmayacağı için bu yönteme başvurulmuş :)

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sponsor + bir şey için değil, kendi isteğiyle sunucunun gelişmesi ve devam etmesi için istediği miktarda parayı bağışlayan kişidir. Bu kişiye yönetim küçük bir teşekkür için tag verebilir.

Senin yaptığın Vip+'ı burada sponsor diye tanıtmak ve reklam yapmak.