{Roscraft.nitrado.net} 1.7.x 1.8.x Faction Survivalgames Minigames Eglencesi [RosCraft]

RosCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

play.roscraft.com
AÇIKLAMA

ROSCRAFT 2 AYI GECKIN SUREDIR ONLINE ANCAK SUREKLI BUG HATALARDAN DOLAYI SUNUCU SIFIRLANIYORDU SIMDI HERSEFERINDE PARCA PARCA DUZELTIYORDUK. SIMDI ISE 1HAFTALIK BAKIMIN ARDINDAN ELDEN GELDIGINCE HATALARI BUGLARI KAPATTIK VE SIZLERE EGLENCELI BIR FACTION KEYFI SUNMAK ISTIYORUZ. HER SUNUCU GIBI FACTIONDAN SONRA SUNUCUMUZ YUKSELIRSE DIREK HUB OLMAYACAKTIR. OYUNCULARIN KARARINA GORE YENI OYUNLAR EKELENECEK HUB OLUCAKTIR. OYUNCULAR ISTEMEDIGI TAKTIRDE TEK FACTION OLARAK KALACAKTIR.

SUNUCU BILGILERI

• SUNUCU ADI: ROSCRAFT
  • SUNUCU OYUNCU KAPASITESI: 52
  • SUNUCU ADRESI: play.roscraft.com
  • SUNUCU RAMI: 5GB
  • Sunucu Web adresi: www.roscraft.com
  • Katit icin tiklayin
  • SUNUCU ONLINE DURUMU: 7/24
  • HOSTING: nitrado.net
  • LOKASYON: Almanya

SUNUCU VIPLERI:
KONUYA GIRMEDEN BASLANGICDA BELIRTMEK ISTERIMKI SUNUCUDA YOUTUBEDE TELEFON ONAYI ILE ONAYLANAN KANALLAR KARSILIGINDA VIP ALABILIRSINIZ BIZE VERECEGINIZ HER ONAYLI KANAL 0.50TL DEGERINDE OLACAKTIR. RESIMLERDEN SONRA KANAL ISI HAKKINDA BILGI VERILMISTIR.
ISTERSENIZDE SUNUCUMUZA 100KANALI 50TLYE SATABILIRSINIZ.
VIP: 5Lira Kiti p4 Set
MEGAVIP: 10Lira kiti p5 Set
ULTRAVIP: 20Lira Kiti p6 Set
ULTIMATEVIP: 30Lira Kiti p7 Set
ROSVIP: 40Lira Kiti p8 Set
sunucuda edit item var ve sadece viplere verilmiyor merak etmeyin ole olursa oyuncular bi zevk almaz diye oyuncularda bu setleri oyun parasiyla alabilir.

ILETISIM:

SUNUCUDAN GORUNTULER
SPAWN

Lapis

VIPHAMMADDE

ARENA

MOBARENA

RESIMLERDEN BUKADAR.

Gelelim şu kanal işine
simdi arkadaslar cogu kisinin bildigi gibi youtube adsense ile para kazanmayi basaran insanlar var ve bunlarinda surekli kanallara ihtiyaci oluyor.
youtubeden para kazanan bir kisiyle anlasma yaparak her onayli kanali 0.50tl den satmaktayiz.
sizden aldigimiz onayli kanallar 0.50tl degerinde olacaktir. yani vip alirken 5tllik vip icin 10onayli kanal vererek alabilirsiniz. verdiginiz 10 onayli kanal 5tl degerinde olacaktir. yani vipe para vermiyorsunuz ancak biz yinede 5tl alabiliyoruz.

umarim anlamissinizdir.
sunucumuzun tanitimi bukadar daha sonraki zamanlarda konu guncellenerek yeni ozellikler eklenecektir.

Son düzenleme:

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Texture pack nedir?

RosCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Çok İyi SERVER!
tesekkurler hocam keske yorum yapmak icin uye oldugunuzda isminizi roscraft2 yapmasaydiniz bazilari kendi sunucuma kendim yorum attim diye dusunebilir.[DOUBLEPOST=1430570539,1430484472][/DOUBLEPOST]Guncel

Son düzenleme:

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Amatör bir sunucu. Emek verip kendinizi geliştirirseniz çok iyi bir yere gelebilirsiniz.
Mapi hazır kullanmak yerine azıcık daha sabredip daha kaliteli bir sunucu açabilirdiniz.

RosCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Amatör bir sunucu. Emek verip kendinizi geliştirirseniz çok iyi bir yere gelebilirsiniz.
Mapi hazır kullanmak yerine azıcık daha sabredip daha kaliteli bir sunucu açabilirdiniz.
hocam zamanla herseyi kendimize ozgu yapicaz da mapin hazır olmasi ne tur bi zarar veriyorki oyuncular mapa gore sunucu degerlendiriyor.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel hoş bir sunucu, sıcak ortamın olacağına inanıyorum başarılar :)

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
hocam zamanla herseyi kendimize ozgu yapicaz da mapin hazır olmasi ne tur bi zarar veriyorki oyuncular mapa gore sunucu degerlendiriyor.
Dostum zamanla gelişecek bir şey değil. Azıcık daha sabredip daha geç açsaydınız o sunucuyu daha başarılı olacağını düşünüyorum.

RosCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güzel hoş bir sunucu, sıcak ortamın olacağına inanıyorum başarılar :)
Teşekkürler
Dostum zamanla gelişecek bir şey değil. Azıcık daha sabredip daha geç açsaydınız o sunucuyu daha başarılı olacağını düşünüyorum.
hocam sabira taktiniz yani amacinizi anlayamadim tamam yani sabirsizlik edip alinti mapla actik yaptik bi hata uzatmaya gerek yok en kisa surede kendimiz yapicaz mapimizi tamamen iste

sunucuda bugun megavip cekilisi yapilacaktir. 20:00 a kadar katilabilirsiniz

Son düzenleme:

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler

hocam sabira taktiniz yani amacinizi anlayamadim tamam yani sabirsizlik edip alinti mapla actik yaptik bi hata uzatmaya gerek yok en kisa surede kendimiz yapicaz mapimizi tamamen iste

sunucuda bugun megavip cekilisi yapilacaktir. 20:00 a kadar katilabilirsiniz
Uzatma değil hatalarınızı farketmenizi sağlıyorum. Bu şekilde daha iyi olabilirsiniz.

RosCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
maplar degisti

Son düzenleme:

toymachine22

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Boss arena mapiniz sunucumdan çalıntı :)