<---- RookieZ Faction Wars 1.7.X 1.8 ----> Sizlere 7/24 Eğlence sunmaya geldi!

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0

IP:
85.95.255.2
Slot: 50
RAM:
3GB

Eğlenceye dayalı, VIP'lerin diğerlerini ezmediği bir faction server olmak. Ve çoğu serverde ölü olan PVP ruhunu yeniden canlandırmak ve eklenecek
Rütbe gibi pluginlerle oyuna bağlılığı arttırmak ve saygılı aynı zamanda eğlenceli bir kitle oluşturmak.

VIP BILGILERI
UltraVIP
30 TL

MegaVIP
20 TL

NormalVIP 10 TL

Kitler ve vipler hakkında detaylı bilgi için oyun içinde /vipbilgi yazınız.

SPAWN:

MARKET

Lapis

Hammadde

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildinizi gelistirmeniz gerek lapis falan cok sade olmus .

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Buildimizi geliştirmemiz gerek, düşündürüyorsun. Saygım var yorumuna fakat çok şaşalı bir lapise gerek yok bence. Çünkü sadece para kazanmak için yapılan bir yer çok göz yormaya gerek yok. Onun dışında spawnı falan kendi elimizle yaptık ve buildimizin yeterli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler yorumlarınız için.

EDIT: Post kasmak için olduğunu düşünüyorum, her konuya aynı yorumu atmışsınız. Buildiniz çok iyiyse hodri meydan diyorum.

Son düzenleme:

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Üçgen İllimunati!

IP: 85.95.255.2
Slot: 50
RAM: 3GB

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Tüm sırrı bozdun ya![DOUBLEPOST=1438347178,1438249834][/DOUBLEPOST]Güncel
-Pazar eklendi
-Boss eklendi
-Top 10 eklendi

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Buildimizi geliştirmemiz gerek, düşündürüyorsun. Saygım var yorumuna fakat çok şaşalı bir lapise gerek yok bence. Çünkü sadece para kazanmak için yapılan bir yer çok göz yormaya gerek yok. Onun dışında spawnı falan kendi elimizle yaptık ve buildimizin yeterli olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler yorumlarınız için.

EDIT: Post kasmak için olduğunu düşünüyorum, her konuya aynı yorumu atmışsınız. Buildiniz çok iyiyse hodri meydan diyorum.
gulduruyosun :/ lapisi bi komutla yapmisin plugin paketide batihostun resmi paketi

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sizin konunuzda bu konuya cevap vermiştim. Elimdeki paketi uyguladım pluginler için, batıhost plugin paketinden kalan sadece serverlistplus olması lazım. Bir de authmede de bir tek loginlediğiniz zaman batıhost ismi gözüküyor. Bunların bende farkındayım, fakat oyunculardan herhangi bir şikayet gelmedi. Bu yüzden, size ve anlamsız muhabbetinize ayıracak vaktim yok, iyi günler.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sizin konunuzda bu konuya cevap vermiştim. Elimdeki paketi uyguladım pluginler için, batıhost plugin paketinden kalan sadece serverlistplus olması lazım. Bir de authmede de bir tek loginlediğiniz zaman batıhost ismi gözüküyor. Bunların bende farkındayım, fakat oyunculardan herhangi bir şikayet gelmedi. Bu yüzden, size ve anlamsız muhabbetinize ayıracak vaktim yok, iyi günler.
benimde serverinin buildini elestirdik diye baltamaya ve mesaj kasma icin yaziyosun diye dusunuyosun evet mesaj kasmak icin yapiyorum ama buildii iyi olan bi serverde bul bakiyim o lafimi kardesim :)

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şuana kadar oyuncularımdan buildle ilgili bir tepki almadım. Benim için önemli olan seb değilsin oyuncularım benim için önemlidir. Kendi sunucun tutmadı diye başkalarını baltalamaya çalışıyorsun. Ve burada konumu kirletiyorsun. Neyse kuyruk acın O.M yoluyla bildir çözelim.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beni taniyan tanir hic kimseyi baltalamam yorumumu yazar giderim ama sen kavqa ediyosun simdi baskasi bi yorum yapsa yine balttaiyo yazacanmi herkes server muthis server ucuyo server cok guzel abi yazacak digil

Eomer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten ben bundan bahsetmiyorum, sadece benim konuma böyle bir şey yapsan neyse eyvallah derim. Fakat her konuda senin bu yorumunu gördükçe nasıl bir kafa yapısına sahip olduğunu anladım. Bundan sonraki yorumlarınıza da cevap vermeyeceğim. İyi günler.[DOUBLEPOST=1438699115,1438430330][/DOUBLEPOST]GÜNCEL!
- RÜTBELER AKTİF HALE GELDİ
- RÜTBELERE ÖZEL HAMMADDELER YAPILDI
- ALIMLAR SONLANDIRILDI
- KAFA SATIŞLARI BAŞLADI
- SPAWNER SATIŞLARI BAŞLADI

emirhanb120

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
SA Serveriniz Güzel çok beğendim hemen geliyorum :)
server görüşlerim abi biraz daha build olsa ve birazda mod veya plugin ayarları olsa unio craft veya nomercy kadar tutar bu server :)
moderatör kurucu ve admin ve rehberler çok iyi ve çok güzel çalışıyolar çok beğendim bundan başka server güzel hayırlısı