Ronin Build Team | Son Olan Olaylar

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz ronine diss attınız ? Başınıza büyük bela aldınız !
-47 Ronin

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adamlar türkiyeyi yurt dısında temsıl edıyor sız daha ne ıstıyorsunuz turkıyenın build durumu zaten ortada herkes kendıne builder diyor fakat kımden ızın alıyor kım onu degerlendırıyor kımse bılmıyor ronin takımı gercekten cok bsarılı ve ben turkiyenın en ıyısı ve dunya sıralamasınında ılk 50 sınde olduguna ınanıyorum
turkiyede bu kadar yeteneklı kısı en fazla 10,15 kisi cıkar yabancı ulkelerdekı adamlar ronın'e destek oluyor ve kendı memleketınde yasıyanlar destek olmuyor bana bu bıraz sacma ...

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar türkiyeyi yurt dısında temsıl edıyor sız daha ne ıstıyorsunuz turkıyenın build durumu zaten ortada herkes kendıne builder diyor fakat kımden ızın alıyor kım onu degerlendırıyor kımse bılmıyor ronin takımı gercekten cok bsarılı ve ben turkiyenın en ıyısı ve dunya sıralamasınında ılk 50 sınde olduguna ınanıyorum
turkiyede bu kadar yeteneklı kısı en fazla 10,15 kisi cıkar yabancı ulkelerdekı adamlar ronın'e destek oluyor ve kendı memleketınde yasıyanlar destek olmuyor bana bu bıraz sacma ...
İLk biraz zor ama gelişmeye devam ediyoruz belki ilerde :)

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gerçekten başarılı arkadaşlar, kendileriyle çalışmak bir zevk ^^

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes görsün şu lanet konuyu.[DOUBLEPOST=1406840111,1406821101][/DOUBLEPOST]güncel!

LifeTaker_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı ayetleri yalanlayacağım diye ayetlerin bir kısmını kesen ateistler gibisin. Konuşmanın başını da atamaz mısın yoksa seni zorlar mı?