Ronin Build Team Mimar Alımları

slayer23

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
öff be ne olmak isterdim ha orada türkiyenin en iyi redstone ve build ekibinin içinde hayal kurması bile güzel :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
İlla Buıld fotosu atmak zorundamayız gelince gösteririm ne yapabiliyorum diye esnde değerlendirirsin bi adam ol[DOUBLEPOST=1393268757,1393268714][/DOUBLEPOST]ozmn bende netten kopyala yapıştır yaparım sizde amele gibi seçersiniz
Zaten böyle konuşarak hile yapma potansiyelinle terbiye potansiyelini göstermiş oldun. Baştan elendin..

Knight-TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
öncelikle sa
İsim-Soyad:Ahmet MertCAN TAŞDELEN
Yaşınız:16
Build Tecrübeniz(Medieval,modern v.b):axi tr de 2 yıl admin ve builderlik yaptm ama yapıtlar hazır oldugu icin ben sadece kötü olanları silip düzenledm
Yapıtlarınızın Resimleri:axi tr de ki hiçbir yapıtı ben yapmadm axi tr nin hazır mapleri var oynayanlar bilir dedigim gibi sadece hataları silip düzelttim
Skype Nıckiniz:migferx57

yapıt resmi atmadm ama herhangi bi servar acp bukkit yani pluginli cok istiyoasanız fotolarını atarım ?

L

LifeTaker

Ziyaretçi
öncelikle sa
İsim-Soyad:Ahmet MertCAN TAŞDELEN
Yaşınız:16
Build Tecrübeniz(Medieval,modern v.b):axi tr de 2 yıl admin ve builderlik yaptm ama yapıtlar hazır oldugu icin ben sadece kötü olanları silip düzenledm
Yapıtlarınızın Resimleri:axi tr de ki hiçbir yapıtı ben yapmadm axi tr nin hazır mapleri var oynayanlar bilir dedigim gibi sadece hataları silip düzelttim
Skype Nıckiniz:migferx57

yapıt resmi atmadm ama herhangi bi servar acp bukkit yani pluginli cok istiyoasanız fotolarını atarım ?
Dunya acip oraya birkac sey yapmayi dene sonra da buraya resim at lutfen..

Parasız Ayakkabı Kutusundan Uçarak Gönderildi

Knight-TR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Dunya acip oraya birkac sey yapmayi dene sonra da buraya resim at lutfen..

Parasız Ayakkabı Kutusundan Uçarak Gönderildi
tmm biraz uğraştırır ama server acıksa 2 dk komutlarla gösterebilirmiyim yani gösteremessem pluginli bi serverda kendm yaparm ?

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Başvuracağım da yapılı build fotoğrafları yok en kısa zamanda çekip başvuruya koyacağım.

Mc_Edit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsim-Soyad: Burak Yalçıntepe
Yaşınız: 15
Build Tecrübeniz(Medieval,modern v.b): modern eski çağ orta çağ :) çok severim bunları yapmayı
Yapıtlarınızın Resimleri: Yok elimde ama alırsan anlarsın ne kdr iyiyim
Skype Nıckiniz: burak.134 (türkiye simgesi var )

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimsiz başvurular direk red ediliyor.