Roffron! Türkiye'nin İlk Oyunlara Parmak Atan Kanalı..

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Roffron, Berkay'ın birgün otobüste boş boş düşünerek bulduğu bir isimdir. Yaklaşık bir 4-5 ay sonra da Batuhan ile bir youtube kanalı olmuştur. Birkaç ay daha geçtikten sonra video çekmeyi sağlayan o ilk kurşun da vizeler olmuştur. Amacı tamamen eğlencedir.

Peki Nedir bu Roffron?

Açıkcası bizde bilmiyoruz. Anlamı olmayan bomboş bir kelime. Ama ona anlam yükleyen kişiler sizler olacaksınız.

Hadi Roffron'u geçtik. Siz kimsiniz?

Benim adım Berkay (Sherien). Bi Angara bebesiyim. 2 onluk bir delikanlıyım (yani 20 yaşındayım :p). Ankara Üniversitesi'nde bir Mülkiyeliyim, iktisat okuyorum. Tam bir witcherım. Kitabını, dizisini, oyunlarını yaladım yuttum (Trissciyim.. Şimdi witcher dedim mi elim ayağım titriyor en iyisi videolara saklayayım bu enerjiyi). Eski Dotacılardanım. Hatta eski Knightcıyım ( o zamanlar ufak bi bebe olmama rağmen edananın basesinde az adam kovalamadık).

Benim adım Batuhan (Batuhacar). Ankara'da yaşıyorum. 20 yaşındayım. Ankara Üniversitesi'nde Mühendislik okuyorum. Çok küçük yaşlarda bilgisayara oturdum halen oturmaya devam ediyorum. MGS aşığıyım. Çocukluğumdan beri tüm oyunlarını oynadım. TPS oyunlar genelde vazgeçilmezimdir. Çizgi roman hastalığımda vardır :).

İleride Neler Göreceğiz?

Aklınıza gelebilecek her türlü oyunu çekeceğiz. Ama bitmeyen serilerimiz de olacak. Bunlar genelde oynaya oynaya artık prosu olduğumuz oyunlar olacak (Mesela R6). Ama oyun tarzlarımız farklı olacak. Beraber aynı çektiğimiz videolar olduğu gibi bireysel çektiğimiz kendi tarzımıza uygun oyunlarda olacak.

Sizin Farkınız Ne?

-Öncelikle biz Ankaralıyız (Ben daha bir Angaralıyım :p -Berkay).
-Hikayeli oyunları Türkçe anlatım yapmaya özen göstericeğiz. Özellikle Batuhan adeta Türkçe yama yapacak size.
-Witcher, MGS gibi hikayesi geniş olan oyunları size daha iyi anlatacağız. O evrenleri yaşatacağız (Çünkü o evrenlerin içinden geliyoruz :) ). Tüm geçmişi ile size sunacağız.
-Tamamen eğlence odaklıyız. Kanser eden oyunlar oynamıyoruz. Bizi fazla sinir krizi geçirirken görmeyeceksiniz (Ama r6 için söz veremem :p).
-Muhabbetine yaptığımız bir olay. Hobi olarak gördüğümüz bir şey. Kafa dağıtmak için de yaptığımız da söylenebilir (Vizelerde bunu fitilledi zaten :p)
-Yapmacıklıktan uzağız ve uzak olmaya da devam edeceğiz.
-Diğer kanalları kopya yapıp önünüze koymayacağız.

Diyosun... Peki Destek Nasıl Oluruz?

Eleştirilerinizi eksik etmeyiniz. Ha abone olursanız o da iyi olur :). Beğendiğiniz videoları da beğenmeyi unutmayın. Arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. Bizim için bu kadarı yeterlidir. :)

Biz Sizi Nereden Buluruz?

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqkvY6EMhbzFYe3625qTTbg
Facebook: https://www.facebook.com/roffron/
Twitter: https://twitter.com/roffrontv

Sanat Eserlerimiz

Hitman 2016
Rainbow Six Siege
Arma 3
PlayerUnknown's Battlegrounds
Need For Speed
For Honor

Son düzenleme:

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştirilerinizi eksik etmeyiniz. Ha abone olursanız o da iyi olur :). Beğendiğiniz videoları da beğenmeyi unutmayın. Arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. Bizim için bu kadarı yeterlidir. :)
suplümünal mesaj. Gözümden kaçmaaazzzzz

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Tamam hikaye türü oyun dedin

UNDERTALE yi oynadın mı? Oynamadıysan hemen steamden al ve oyna, ancak sakın spolier yeme.

Not eğer kanalının sayfasında abone ol tuşunun yanındaki tuşa basıp:
"Kanal düzenini özelleştir"e basarsan kanal daha güzel görünür.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

UNDERTALE yi oynadın mı? Oynamadıysan hemen steamden al ve oyna, ancak sakın spolier yeme.

undertale candır gerisi yalandır

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Çok teşekkür ederiz tavsiyelerin için. :) Ortağımla Undertale'yi konuşacağım..

Benim neden halen video çekemediğime dair bir bilgilendirme videosu. Gökkuşağı da var..

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bi kaç öneride bulunmak istiyorum eğer kusura bakmazsan :D
ilk olarak kameran pek güzel değil. daha kaliteli bi şey almanı tavsiye ediyorum. Çok pahalı olmasına gerek yok. Aslına kanımca kamera olayı hiç olmamalı. Anonim olarak yapınca daha hoşuma gidiyor. Ve oturuşunu dikleştirip oynarsan hem sağlığın hemde görüntü bakımından daha iyi şeyler elde edebilirsin. Bunun dışında fena bi kanal değil.

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bi kaç öneride bulunmak istiyorum eğer kusura bakmazsan :D
ilk olarak kameran pek güzel değil. daha kaliteli bi şey almanı tavsiye ediyorum. Çok pahalı olmasına gerek yok. Aslına kanımca kamera olayı hiç olmamalı. Anonim olarak yapınca daha hoşuma gidiyor. Ve oturuşunu dikleştirip oynarsan hem sağlığın hemde görüntü bakımından daha iyi şeyler elde edebilirsin. Bunun dışında fena bi kanal değil.
Çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Arkadaşıma ileticem söylediklerini. :)

Arma 3 Battleroyale geldi

Playerunknown's Battlegrounds ilk bölümü çıktı. 1.lik ile açtık. Gerilim+rehber+heyecan hepsini yaşadık..

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emeğine sağlık :)

Son düzenleme:

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Need for Speed ile bende geldim. Geç oldu biraz ama :)

Taşımalı headshotlı r6

ThtrkmN

King of the Wild Hunt
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ne demek Trissciyim? Yennefer yengemizden sana bir kuzgun var ^_^

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne demek Trissciyim? Yennefer yengemizden sana bir kuzgun var ^_^
Triss'in ateşini yemektense kuzgun yemeyi tercih edebilirim :p

Yepyeni Need For Speed bölümü ile devam ediyoruz.

Hitman 4. Bölüm ile seriye devam.. Uzun oldu birazcık

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Need For Speed 3. Bölüm ile kaldığımız yerden devam ediyoruz..

Yepyeni Hitman bölümümüz ile seriye devam