RoaselNetwork:Yaz Planı [Prisondan Sonra]

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar yazın bir server açacağım.
Serveri açarken Labirent Ölümcül Kaçış filminden esinlendim aynı ordaki gibi Labirentin ortasında bir yer olacak köy gibi orda tarım vb olacak.Sunucu Whitelist olacak öncelikle zaten filmi izlemeyenler veya kitabını okumayanlar dediklerimden anlamaz.WhiteList olmasının sebebi Sunucuda Meslek türü şeyler olacak.

Filmde'de zaten Meslekler felan var.O yüzden herkes olmak istediği mesleğe göre alınacak.Detayları yakında anlatacağım Sizce o filme göre bir sunucu uyarlasam beğenilir ve oynanır mı ?

HerKuşunEti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha önce öyle bir server açmıştım hikaye fln eklersen hoş olabilir ne biliyim bi sinematik geçiş fln yapsan hoş olup tutabilir ama çok değişik eklentiler koy ne biliyim sigaralar easter egg ler. Yani eğer iyi dizayn edebilirsen tutar :)

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben daha önce öyle bir server açmıştım hikaye fln eklersen hoş olabilir ne biliyim bi sinematik geçiş fln yapsan hoş olup tutabilir ama çok değişik eklentiler koy ne biliyim sigaralar easter egg ler. Yani eğer iyi dizayn edebilirsen tutar :)
Dizayn felan hepsi halledilecek fakat WhiteListten dolayı endişeliyim.
Sigara fikrine gelirsek güzel. O içildiğinde Zehir I felan'da verilebilir.
Serverde olabilecek meslekler aynı filmdeki yada kitaptaki gibi
Aşcı,Tarımcı vb.
Ayrıca Hikaye kısmınıda hallederim.

HerKuşunEti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dizayn felan hepsi halledilecek fakat WhiteListten dolayı endişeliyim.
Sigara fikrine gelirsek güzel. O içildiğinde Zehir I felan'da verilebilir.
Serverde olabilecek meslekler aynı filmdeki yada kitaptaki gibi
Aşcı,Tarımcı vb.
Ayrıca Hikaye kısmınıda hallederim.
Tek oyunculu ekle bir farkın olsun skyblock gibi tek başına bi hikaye olsun bide çok kişili ?