Rival Kingdoms - Mmo havasında, Geliştirilmiş gerçek Faction server.

kaç puan verirsiniz server fikrine reysler.

• 3/3 Puan

Kullanılan: 15 62.5%
  • 2/3 Puan

Kullanılan: 2 8.3%
  • 1/3 Puan

Kullanılan: 7 29.2%

• Kullanılan toplam oy
    24

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
kalkan ve çift el kılıç ile çohoş olur diye düşündük :D

birde yapabilirsek skill lere tek el kılıç kullanma, kalkan kullanma, çift el kılıç kullanma gibi şeysiler eklemeyi düşünüyoruz.
beklemene gerek yok, kalkanları 1.8 deki bannerlerla yapabilirsin (hatta yapıldı) zaten kılıç tek elle tutuluyor :D Biraz uğraşırsan armorstanda çift el kılıç ta yapılır

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikir çok güzel ama , eklenti ,tasarım grafik işlerinde biraz sıkıntı yaşabilirsin yönetim departmanın umuyorum ki sağlamdır .

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
aslında baya uğraşman lazım ama 1.8 açarsan mod veya texturepack yüklemeye gerek kalmadan blok yapabilirsin (1.8 de kafa textureleri değişiyor bunları armorstandle havada tutar blok gibi gösterir içine bariyer koyarsın)
kısacası modelleme işini böyle yaparsan texturepackle uğraşmasın

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
aslında baya uğraşman lazım ama 1.8 açarsan mod veya texturepack yüklemeye gerek kalmadan blok yapabilirsin (1.8 de kafa textureleri değişiyor bunları armorstandle havada tutar blok gibi gösterir içine bariyer koyarsın)
kısacası modelleme işini böyle yaparsan texturepackle uğraşmasın
Dostum Eren Bi Program vardı (adını unuttum :p) satın aldı hem öğrenmek istiyor hemde uğraşırsak Sorunarı daha kolay falan buluruz :)

Avioteto

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
her kılıcın 2 fakrlı özelliği olacak. Bu özellikler kilitli olacak ama örsden xp ile açılabilecek.
açıncada enerji kullanarak sağ-sol-sağ mantığıyla o özelliği kullanacak.

ateş topu değilde particle ler ile ateş veya buz üfürme gibi şeyler olacak

ekleme:
savaş silahları için 3d modellemeler yapımına başlandı. Alttaki resimdeki gibi olacak (umarım .s)
bunu nasıl yaptın . 1.8 de çadır falan yapıyolarda budamı yapılıyo resourcexsiz ve modsuz

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
bunu nasıl yaptın . 1.8 de çadır falan yapıyolarda budamı yapılıyo resourcexsiz ve modsuz
onda resource belki vardır ama olmayabilir de 1.8 de kafa blokları istediğin gibi değiştirebiliyor( skine sahip olmasına gerek yok) baya uğraşman lazım ama mümkün (armorsrandları üst üste yığmıştır belki )

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
3d texture pack kullanılacak. Yapmaya çalışıyoruz şu an fakat yapmak büyük sıkıntı :(

İlerlemeler:
Yapay zeka kodlandı geliştirilecek.. Artık ordular düşman ordularına saldırabiliyor. (çok buglu şekilde.)
Çok farklı bir örs sistemi kodlanmaya başlandı.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
bir ara citizens ile böyle bir şey yapmayı düşünmüştüm onda klanı veya towny krallığını hedefleme var.
ama otomatik yapmayı bilmediğimden vazgeçtim

erenbulbulbul

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlerleme şeysi (sunucu projesinin bitmediğini göstermek için konuyu güncelliyorum.)
+
Madenci köylüler yapıldı.
+ Madenci köylülerin maden bulmak için random dolaşması yapılamadı. Daha sonra düzeltilecek.
+ Düşürdüğünüz itemleri sandığa koyduğunuzda artık sadece koyan kişi alabilmesi ve sandıkların herkes tarafından açılabilmesi yapıldı.
+ Sunucu beta tanıtım videosu hazırlanmaya başlandı.
+ @EminGny sayesinde 3d top yapıldı.
+ 3d şekil şükül top'un ateşleme sistemi (sağ tıklayınca wither kafası atıyor baktığı yöne) yapıldı.
+ 3d şekil şükül top'un taşınması ve NPC ler tarafından otomatik olarak doldurulup ateşlenme sistemi yapılacak.
+ NPC vs NPC otomatik savaşları kodlanmaya başlandı ve büyük kısmı ilerlendi fakat çok buglu olduğundan silindi. (yeniden yazılmaya başlanacak.)