Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
foruma kayıt olup başvuru doldurmalısınız, sadece kayıt olmak ile olmuyor

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
foruma kayıt olup başvuru doldurmalısınız, sadece kayıt olmak ile olmuyor
Başvurumu Yaptım Beklemede diyo onun altında kod gir diye bölüm var oraya kod girmem lazımmı ve heşey bitti demi başvurum kabul edilirse IP adresi bana nerden ulaşçak veya ben nerden ulaşabileceğim.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Başvurumu Yaptım Beklemede diyo onun altında kod gir diye bölüm var oraya kod girmem lazımmı ve heşey bitti demi başvurum kabul edilirse IP adresi bana nerden ulaşçak veya ben nerden ulaşabileceğim.
Forumdan ulaşacak büyük ihtimalle ip adresi, özel mesaj olarak*
Kod gir bölümü de dağıtılacak kodlardan orada* Kabul edilirsen gerek kalmayacak zaten*

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kapalı Beta'ya reddedildiyseniz üzülmeyin bir şansınız daha OLABİLİR.

Büyük ihtimalle geliştiriciler yakında kod dağıtımı yapacak (sınırlı sayıda). Nasıl dağıtacaklarını bilmiyorum ama büyük ihtimalle çekiliş filan olur. Kapalı Beta alımları başladığında resimli bir rehber hazırlamıştım başvurmak isteyenler için. O konunun içindede kod sistemi hakkında bir kaç bilgi yazıyor.

Göz atmak isteyenleriniz olursa konu linki: http://ror.online/forum/index.php?threads/kapalı-betaya-başvurma-rehberi-resimli.41/

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 Haziran'a mutlu girmemin tek nedeni Rise of Realms!

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanda güncel olarak 65 kişi betaya kabul edilirken, 41 kişi betaya kabul edilmemiştir. Kapalı Beta açıldığın zaman da başvurular okunmaya devam edecek, sunucu açıldıktan sonra da kabul edilme şansınız olacaktır. Unutmadan, bugün uyanık bir arkadaş yeni hesap açıp 2 başvuru yaptıktan sonra ilk banlananımız oldu. Buradan kendisini ifşalamadan tebrik ederiz.

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beni kabul ettiğiniz için teşekkürler böyle büyük serverler için kabul edileceğimi hiç düşünmemiştim :)

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
olm biri sölesin nerden kayit olacami, başvuru şeysi falan ne oluor bu başvuru işi

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Tartışma çıkarmayın boşa konu gidecek sonra xd*

Moderatör tarafından düzenlendi:

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Doğru söze ne denir :) Konudaki tartışma unsurları tarafımca kaldırılmıştır.
Teşekkür ediyorum.

Eleştirmek isteyen arkadaşlar varsa da adam gibi gelsin bana özelden sıkıntılarını/eleştirilerini yazsın, bende yardımcı olmaya çalışırım. Eleştirmek için eleştirmeye gerek yok.