Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
" Profesyonel mmorpg oyuncusuyum ; Metin2 de 99 level çarım var depo arkası göstereyim " Tarzı başvurular görmek istemiyorsan bence hiç şart koşmayın Talha :D
Biz ne başvurular gördük abi ya.
Hobilerinin arasına dürüst olup "Uyumak" diyen mi olsun. Düzgün başvuru yapıp iletişim kısmına eksik/yanlış bilgi giren mi olsun. "8 yıldır Minecraft oynadığını" savunan, daha önceden "MMORPG oyun yazdığını" söyleyenlere hiç girmeye gerek yok zaten :D Anlayacağın bu tarz başvurulardan kaçış yok :p

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Hobilerinin arasına dürüst olup "Uyumak" diyen mi olsun. Düzgün başvuru yapıp iletişim kısmına eksik/yanlış bilgi giren mi olsun. "8 yıldır Minecraft oynadığını" savunan, daha önceden "MMORPG oyun yazdığını" söyleyenlere hiç girmeye gerek yok zaten :D Anlayacağın bu tarz başvurulardan kaçış yok :p
Siz hiç başvuru kısmından sunucuya söveni gördünüz mü ._.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Geçenlerde " Online MmoRpg arıyorum ücretsiz varmı bildiğiniz " yazanları gördüm :(

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Oyunda 7500 item barındırılabileceğini kanıtladım birkaç kişiye, bence bilmediğiniz konularda yorum yapmayın :)

yok da soruları anlamayan çok gördük hehe :D
75k barındıramazsınız*
Hani yeni gelen olaylar varsa da, hepsi için ayrı texture'dir isimdir için uğraşacak zaman ve ekip yok bir kere eheühe

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bence server müthiş olacak benden söylemesi peki skill mekaniği falan nasıl olacak

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence server müthiş olacak benden söylemesi peki skill mekaniği falan nasıl olacak
Beta açılışında daha ayrıntılı bilgilendirme yapacağız ancak birkaç farklı yöntem olacak, ayarlar menüsünden istediğinizle oynayabileceksiniz

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başvuru linkini bulamadım yardım pls.