Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Para veren değil emek veren kazanacak yani ?
Şöyleki daha VIPleri ayarlamadık. Betada VIP açmayabiliriz. Ama genel olarak düşüncemiz VIP eşyalarının oyun dengesini bozmayacak şekilde.

RifeLokins

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şöyleki daha VIPleri ayarlamadık. Betada VIP açmayabiliriz. Ama genel olarak düşüncemiz VIP eşyalarının oyun dengesini bozmayacak şekilde.
MMORPG'de VIP ? işte bu olmadı gerçektende oyunda Parayla Bişi Beklerdim Ama VIP Beklemezdim Hayal Kırıklığı +1 :(

Ozonor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
wynn craftta sınıflar başarılı ama sınıfların yetenekleri azdı. ben büyücü sınıfını seviyorum ama wynncraftta 4 yetenek var sadece. sizde daha gelişmiş ve görsellik açıısından iyi olsa süpero lur

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
VIP sadece olayın adı. yani şu kadar para ver 1 ay king ol diye bir şey yok.AYLIK VIP bilmemne olayı yok.

SpanklyTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar adminler haklı vip satmaları şart hem king felan olma olayıda yokmuş en azından onlar emegiyle açıyor sunucuyu kendi harçlıklarıyla yani baba parası yemiyorlar bazı kişiler gibi

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim Minecraft 1.7.2 O sürüm ile başvurum kabul edilirse girebilir miyim ?

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
classları dengeli tuttuk. birçok skill mevcut.yani sunucuda ki 1 warrior ile diğer warrior aynı olmayacak. her class için yaklaşık 20şer skill bulunuyor.Level atladıkca kendiniz seçiyorsunuz artık nasıl bir oyun tarzı ile oynamayı düşünürseniz.şu an için upgrade basma önceliklerimiz arasında olmadıgı için öyle bir düşüncemiz yok henüz.hele bi level kasın da skill eklemesi kolay :)

skilleri açıklayan bir kitap yazabilirsiniz bence ilk başta , her class seçiminde o class ın skillerini açıklayan bir kitapla başlıyalım . oynayış tarzımıza olan skilleri ona göre seçebiliriz .

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
skilleri açıklayan bir kitap yazabilirsiniz bence ilk başta , her class seçiminde o class ın skillerini açıklayan bir kitapla başlıyalım . oynayış tarzımıza olan skilleri ona göre seçebiliriz .

Bunun hakkında karakter kitabı sekmesinde "Rehber" adlı bir kitap mevcut. Bu kitap sayesinde gerekli bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki Benim Başvurum kabul edildi mi ? (Adım zdo101) Yada Kabul edilen sonuçlar Ne zaman açıklanacak ?

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun hakkında karakter kitabı sekmesinde "Rehber" adlı bir kitap mevcut. Bu kitap sayesinde gerekli bütün bilgilere sahip olabilirsiniz.
ama olmazki bende buna benzer bir soru yöneltmiştim hatta fikir vermiştim yanlış hatırlamıyorsam her class anlatan birer video çekiceğiz demiştiniz :D