Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
daha acilmadi acilirsa konuyu guncelliceklerini dusunuyom amma acmaya hevesleri yok galiba

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
daha acilmadi acilirsa konuyu guncelliceklerini dusunuyom amma acmaya hevesleri yok galiba
Sunucu yapmak aceleye gelmez birçok faction serverları gibi hemen açalımda para kazanalım havasında açılırsa kısa bir süre kara geçer ama sonra kaybolur gider ama üzerinde emek harcanması özelliklede mmorpg sunucularında fazladan emek harcanması gerekir.

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi adamler kendi resmlerini atiyo demek ne denemisler oynuyorlar ve hala deniyorlar amma bu ne kdr zaman alirki kac aydir haftadir beklioz

ben bu mesaji onlara hakaret etmek icin yazmiom burdan resmlere bakiyom turkiyede bi ilk olacak sadece biraz caubk olsunlarki herkes o zevki tada bilsin

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Süper benziyor.Açılsın uçarak geliyorum :)

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
abi adamler kendi resmlerini atiyo demek ne denemisler oynuyorlar ve hala deniyorlar amma bu ne kdr zaman alirki kac aydir haftadir beklioz

ben bu mesaji onlara hakaret etmek icin yazmiom burdan resmlere bakiyom turkiyede bi ilk olacak sadece biraz caubk olsunlarki herkes o zevki tada bilsin
Hayır bir fotoğraf oyunun tamamen çalıştığını göstermez mesela bir filmin önizlemesi bir kaç ay önce gelir çünkü dikkat toplamak gerekir, birde bunların nasıl işlediğini bilmeyip böyle mesaj atanlarda "hater" başlığı altına giriyor.
ayrıca Türkçe'yi katletmişsin be oğlum.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Öncelikle selam dostum nasılsın iyisindir umarım, aklına takılan basit soruna bir çözüm bulmak için uzaydan gönderilen bir yaratığım sakince klavyeyi bırak ve tüm cevaplarının bulunduğu burayı okursan iyi olabilir (okumayabilirsin tabi).

Anladığım kadarı ile aklına takılan sorunlar şunlar; 1- Resim atılıyor demek ki sunucu yapıldı ve oynuyorlar/yapmışlar neden açmamışlar? 2- Ne kadar süredir bekliyoruz ne zaman açılacak? Aslında hepsinin cevabı çok basit facebook sayfamıza baksan cevaplarını alabilirdin ama senin için kendim tekrar cevap vereceğim. Sorduğun 1. sorunun cevabı, evet sunucu hakkında çok fazla resim atıldı hatta 1-2 resimde çaktırmadan spoiler bile verdik diyebilirim, aslında baya belliydi bu neyse konu bu değil. Sunucu hakkında resim attık, bir sürü yazılar paylaştık ama bu bittiği anlamına gelmiyor. Biz siz oyunculara gösterebileceğimiz kısmını öncelikli olarak bitirdik, ki ilk yapılan şeyler bunlardır. Sizlerin sunucu yada oyun hakkında bilgi sahibi olmanız hakkında çalışmalar yapılır ve sizlere sunulur. Ama bunların yanı sıra alt kısmı vardır, mesela siz sadece mimarileri görürsünüz ama bunun kodlaması var, bizimle birlikte çalışan arkadaşların psikolojileri, sıkıntıları, eğitim/iş hayatları, aileleri, hayatları var ve herkes bunlarla da ilgilenmek zorunda sadece sunucu üzerinde yoğunlaşamıyoruz. Yani sizin gördüğünüz resimler sadece sizin ilginizi çekecek resimler, bunun altını düşünmeniz lazım. Ha unutmadan, sunucuyu 1 yıldır bekleyen arkadaşlardan ses seda çıkmıyor bence 1 ay beklemek çok büyük bir olay değil. Zaten 2. sorunun cevabını da yazdığımda vermiş olmam lazım. Eğer buraya kadar okuduysan ne mutlu sana :)

muradza

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bisi dicem sen psikolok olsana yada oretmen

yanlis anlama hakaret olarak solemedin sadece sorularima o kdr tam cevap verdinki hic bi zmn bole cevap gormedim

AlturraTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hımm :) puan yetmemiş demekki tarih okuyor, gönüllerde varmış piskoloji okumak :D:D:D:D:D

orada psikolog ol diyen arkadaştı ben öyle bir düşüncem olduğunu söylemedim sende galiba okuduğunu anlayamama sorunu var keloğlan dan başla derim kitap oku iyi gelir :D
kimlerle uğraşıyoruz ya :D