Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İhazcookies 1. takımda ve Rise of realms ekibinde 2 adet İhazcookies var ? :o

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
S.a Gençler Bir Sorunum Var Size Danışayım Dedim Ya Geçen Ay Minecrafta Güzel Bir Şekilde Giriyodum Ama Şu An Playa Bastığımda Launcher Kapanıyo Sonra Tekrar Açılıyo Çözümünü Bilen Varsa Lütfen Yardım Etsin.

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu, yardım bölümünde bir konu açıp sorununu yazarsan çözümünü bulabilirsin.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
S.a Gençler Bir Sorunum Var Size Danışayım Dedim Ya Geçen Ay Minecrafta Güzel Bir Şekilde Giriyodum Ama Şu An Playa Bastığımda Launcher Kapanıyo Sonra Tekrar Açılıyo Çözümünü Bilen Varsa Lütfen Yardım Etsin.
Java ve Minecraftı Tamamen sil.Hatta %appdata% ya falan gir .minecraft varsa onuda sil.Sonra Java ve Minecraft'ı yükle.Ben Yaptığımda İşe Yaramıştı.

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaptım Olmadı Şu Hatayı Veriyor Consoleda [18:04:32 WARNING]: Couldn't delete C:\Users\VOLKAN\AppData\Roaming\.minecraft\versions\1.7.2\1.7.2-natives-836455760708 - scheduling for deletion upon exit .minecraftı Tamamen Sildim Javayıda.

Son düzenleme:

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Yaptım Olmadı Şu Hatayı Veriyor Consoleda [18:04:32 WARNING]: Couldn't delete C:\Users\VOLKAN\AppData\Roaming\.minecraft\versions\1.7.2\1.7.2-natives-836455760708 - scheduling for deletion upon exit .minecraftı Tamamen Sildim Javayıda.
Bunun yeri burası değil. Bir dahaki seferde uyarı alırsın. Konuyu baltalama lütfen.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtımların önceden yapılmasını dikkat çekmesini seviyorum ve önemsiyorum ama 500 mesaj olmuş 1 ayı gecti herhalde. Çok uzadı..

lsyanAtesi

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunun yeri burası değil. Bir dahaki seferde uyarı alırsın. Konuyu baltalama lütfen.
Özür Dilerim [DOUBLEPOST=1409245305,1409244855][/DOUBLEPOST]Bu Arada Arkadaşlar Sorunu Çözdüm İlerde Sizde Yaşarsanız Ekran Kartınızı Güncelleyiniz.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunun gecikmesinden dolayı ekibim adına hepinizden özür dilerim ancak elimizde olmayan sebeplerden dolayı tekrar tekrar aynı şeyleri yapmak zorunda kaldık. Beta alımları ve ön gösterim için açmıştık konuyu, kimseye bir söz veripte tutmamazlık yapmadık kusura bakmayın. Uğraşmayıp üç beş ordan burdan resim bulup atmış olsak konuya sizden zaten özür dilemem. Büyük işler büyük sorumluluk gerektiriyor, bizde bu sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz.

Beta'nın bitip tüm oyunculara sunucuyu açmamız en iyi ihtimalle 1,5 ay sürer arkadaşlar. Büyük çaplı sunucular tak diye açılmıyor malesef, açılanlarında hali ortada.

Neden tak diye açmıyorsunuz derseniz; buglı, dupeli, ve birsürü hileli halde bir oyun zevki söz konusu değildir. Oyun kalitesini arttırmak için zamana ihtiyacımız var.